kakisek

Co byl největší subjektivní problém pacientky během hospitalizace?

Co znamená to slovo subjektivní??

Nejlepší odpověď
annas

Subjektivní problém – týkající se jen zmiňované pacientky, braný z jejího pohledu, její osobní problém, jednostranný. Opakem slova subjektivní je objektivní – neutrální, neosobní, nestranný.

Další odpovědi
mojitek

„Subjektivni pocit“ znamena osobni pocit at uz opravneny,nebo neopravneny.Na­pr.kdyz reknu doktorce,ze mne boli hlava…

Rhapsody

Subjektivní = zaujatý, osobní
Objektivní = nezaujatý, po zvážení okolností

Pacientka byla ovlivněna svými pocity, prostředím nebo empatií k někomu kdo ji ošetřoval

HOMER

Subjektivní hodnocení je různé u každého,rozumí se tím opak objektivního.Výraz subjektivní problém,může být v této větě chápán,jako slovní obrat pro označení tohoto problému,že je nepodložený,nemusí být skutečně problémem,pacientka může mít přehnané nároky apod…