heslíčko23

co bych musel udělat abych si otevřel střelnici??

Ahoj, co bych musel udělat abych si otevřel střelnci? kolik by stálo vybudování strelnice a co bych musel udělat?

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud bys chtěl pouťovou střelnici, tak si vyřídíš živnost, koupíš maringotku, několik vzduchovek, smotáš z papíru pár růží a můžeš vyrazit na trasu.
Pokud budeš však mít střelnici pro palné zbraně, tak musíš mít vhodný pozemek, nechat zpracovat projekt, postavit střelnici a stát se kvalifikovaným odborníkem na zbraně.
Pokud však chceš střelnici lukostřeleckou, tak ti bude stačit vhodný pozemek, zakoupit pár luků a pár terčů a můžeš začít střílet.
O dalších střelnicích, jako je třeba dělostřelecká, střelnice pro řízené střely a podobně nebudu ani psát.