Dan-Bohm

Co bych mohl natočit, když natáčím vlogy?

Dobrý dem, dal jsem se na točení vlogů o nějakém tématu, ale chtěl bych točit ještě něco, s kamerou. Poradíte mi prosím.

Odpovědi
led

Nakrútiť do vlogu (video blogu) môžte to isté, čo by by ste napísali do blogu.
PS.
Nepochopila som ako chcete natočiť vlog bez kamery, to chcete zostrihať, prípadne okomentovať, niečo iným nakrútené? To nepovažujem za pravý vlog.

setapouch

A jak tě napadlo dělat vlog, když nevíš, co chceš točit? To sedíš na gauči a řekneš si „bylo by super natáčet nějaká videa, jen kdybych věděl o čem“?

ReHu

Venku je spousta témat. V přírodě – zvířata. počasí – přírodní jevy atd.
Pokud chceš něco točit, měly bys být vnímavý k okolí.

ivzez

Bez vlastní invence radši nic.
Nemá smysl natáčet cizí nápady.

led

…pre laikov
vlog = video blog