Ganymede

Co bych měla studovat se svými zájmy?

Mam konicky, u kterych je potreba inteligence :( Neni to divne? O tyto veci se zajimaji chytre deti.
Miluju vedu – astronomii, biologii, bakterie, molekuly, pokusy hehe :D
Studuji, ale na cukrarku, coz me nebavi, zadna veda tam neni, zadne pokusy, zkoumání atd.
Jenze me IQ je prumerne, naucit se umim, me známky na zakladce byly dve nebo tri trojky, mam problem s matikou a logikou, ale vedu miluju a tez umeni, pisu povidky a zvirata taky miluju, tak proc herdek nemuzu delat to, co miluju a misto toho delam neco co me nezajima :(
Pry 80% Cechu dela praci, co je nebavi…

Nejlepší odpověď
anonym

… a taky píšeš, že studuješ obor cukrářka, kde tam žádná věda není. A představ si, že právě naopak. V tomto oboru můžeš pustit uzdu fantazie a vyrábět různé cukroví, se kterým můžeš udělat díru do světa.

Další odpovědi
Lamalam

To je těžká rada. Věda a problémy s matikou a logikou nejdou spolu moc dohromady.

Jak píše barbakan – můžeš experimentoval a zkusit vymyslet nějaký skvělý zákusek (neboj, lidi budou mlsat pořád).

Šidlo

na toto je taká vec:

http://spt.ske­letus.com/

ale musíte odpovedať 100% úprimne…inač vyjde z testu blbina

potom si nájdite výsledok s povolaním:

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Myers-Briggs_Type_In­dicator

je to momentálne najpresnejší test pre ideálnu prácu

a ja osobne od cukrára čakám, že bude pri robení s chemikáliami vedieť dačo o vede.........taký karamel či fondán je veda v praxi!

lexx

existuje VŠ obor potravinářská chemie (např. VŠChT Praha 6) což by Ti mohlo sedět enemže i ten je notně opepřen vyšší matikou, jinak to nejde…
většina lidi pracuje v jiném oboru než vystudovala, během aktivního života vystřídá
5–6 zcela odlišných zaměstnání (pokud je někdo přijme), začíná znova prakticky od píky za mizerný plat, je to těžká doba…