Miri272

Co bych měla koupit rodičům a prarodičům k Vánocům? Máte nějaké tipy?

Rodiče nic nesbírají a nechci se jako loni opakovat,že jim budu kupovat podobné věci. Nic mě nenapadá co bych jim mohla koupit.

Nejlepší odpověď
anonym

Záleží na tom, kolik do toho hodláš investovat (peněz nebo času). Já dost inspirace nebo dárků vyřeším na www.fler.cz Kupuji tam ručně dělaná mýdla, svíčky a bylinné šampony a krémy. A vůbec lecos…je to originální, není to z obchodu, je to kvalitní a cenově výhodné.

Další odpovědi
Michal Kole

Plavecký kurs.

panxnotdead

Co něco vyrobit?

hezky_kolac

Nejlepší je koupit jim něco na klouby, protože to člověk v jejich věku už určitě ocení a taky to není zrovna levná záležitost. Já třeba kupuji colavital s růží šípkovou. Je to českošvýcarská kvalita a hlavně užívám i já a vím, že mi pomáhá. Kupuji vždy přes internet vždy je nějaká akce.