Georgo2010

Co bych měl udělat, když mě srazí na ulici auto (při jízdě na kole, přecházení přechodu pro chodce)?

Nejlepší odpověď
Berušinka

To je divná otázka =D – když budeš v bezvědomí, tak neuděláš asi nic =D – když budeš při vědomí budeš asi řvát …

Další odpovědi
anonym

Pokud jde o lehčí kolizi např. se škodou na kole či oblečení, tak napsat si SPZ, kontakt na příp. svědky a zajít nahlásit na nejbližší služebnu policie ČR. Pojišťovny požadují protokol od policie.
Volat dopravku na místo nemá smysl vzhledem k limitu na rozsah škody. Ovšem při zranění zřejmě záchranku.

led

V prípade, že ste schopný nejako reagovať, zavolať si pomoc. Postupujte podľa návodu Dr.Axla.
Môže sa stať, že navonok nepociťujete žiadne zranenie, napriek tomu nechajte sa vyšetriť lekárom. Následky sa môžu prejaviť aj neskôr aj o niekoľko rokov.

O prípade, keď ste v bezvedomí, alebo v šoku, postarajú sa o vás druhí.