martinecek20

Co by vás zaujalo ?

Dobrý večer, co by vás zaujalo na nějaké reklamě ? Nebo naopak jaká reklama a na co by pro vás byla natolik zajímavá že by jste se na to museli podívat zblízka ?

Nejlepší odpověď
Hamon

Na televizi koukám na počítači při práci. Jakmile se zjeví reklama, okamžitě panika, strest shon – vypnout zvuk a minimalizovat okno. Sice většinou přijdu o kus pořadu následující hned po reklamě, ale za to mi to stojí.
Jsem alergický na reklamu ve všech podobách.

Další odpovědi
Drap

Nejde zevšeobecnit. Kdyby to byla reklama třeba na bagry, tak by mohla být sebelepší a stejně by mne nezaujala.

marci1

Pokud by reklama měla zaujmout, měla by být vtipná, alespoň pro mně. 🙂
Doplňuji:
U reklam vypínám zvuk.

Irisa

Měla by být vtipná, nebo se chovat jako příběh se zápletkou, to dokáže trochu upoutat :) Poslední reklama, která se mi docela líbila, byla na Turkish airlines :)

Kelt

Důležitý je obsah reklamy, ne forma reklamy. Když bude reklamováno něco, co je pro mne zajímavé z libovolného hlediska, tak mne to zaujme. Není univerzální reklama, která by zaujala všechny. Reklama musí zaujmout nápadem, cílem reklamy je vzbudit zdání, že daná věc je nejlepší a proto je dobré ji mít. Když danou věc máte, cítíte se skvěle. Proto se tyto pocity vyvolávají speciálními efekty, hudbou a pod. V okamžiku kdy se cítíte nejlepe, a máte nejlepší pocity, je vám předložena věc a protože se to opakuje, dostává se tato věc do našeho vědomí a může to rozhodnout o našem výběru. To je smysl reklamy.
Pokud je v reklamě něco k čemu mám vztah, hudba a pod, reklama mne může zaujmout. Vhodným nápadem a režií reklamy může zaujmout každého i třeba sanitární nádobí, špatnou reklamou, nebo její částí vás může reklama odpudit od oblíbené věci.

CarJa

Měla by mit nějaký příběh :) a slavné lidi:) to vzdycky zaujme

Krakis

Nejvíce by mě zaujalo a potěšilo,kdyby reklama ve všech médiích úplně,demokraticky zmizela.Proč mám platit za něco,co nechci? AŤ se jedná o TV,rozhlas noviny,časopi­sy,internet,… A ještě by mě zaujalo,kolik dopravních nehod,zapříčinily třeba bilboardy.Vím,že řidič se má věnovat řízení,ale občas i ta největší blbost zaujme pozornost.

suaeda

Již delší čas na mě reklamy působí dobře. Velice rychle a snadno při nich usínám. Problém je, že film nevidím do konce a pak jej musím někde sehnat, abych jej mohl vidět do konce. Takže raději dávám přednost sledování televizním kanálům ČT nebo STV.

Reezo

Když už nutit koukat na reklamu, tak ať to aspoň člověku něco dá. Prostě zábavnou vtipnou a originální reklamu. Občas ty reklamy jsou tak stupidní a hloupé, že bych se z toho..... Nechápu, že to vůbec někdo natočí. Také je špatná reklama, která má vnuknout člověku, že něco takového potřebuje, ale ve skutečnosti to nepotřebuje… Reklama může být i zajímavá.

bububabu

Hlavně by musela být vtipná, ale ne vulgární. Také by musela mít hlavu a patu. Ne jako v dnešních reklamách kdy je reklama, ja nevím na konzervu a je tam u toho polo vysvlečená ženština.

ivzez

Zaujaly mne jen dvě reklamy, shodou okolností obě na „vodu“:

Před několika lety na vodu od Tomy (Hradišťan, Voda má)
a reklama na (tuším) Mattoni s dívkou v šatech z vody.
Obě reklamy měly úžasnou hudbu, v druhé se mi líbily i „vodní šaty“.
Jinak reklamy nesleduji (u zmíněných dvou mne „chytla“ hudba).

honza19hk

Souhlasím s Drapem,na reklamu na bagry bych se taky nedíval,jelikož jsem bagrista nebudu koukat na reklamu komerční firmy:-)