Avatar uživatele
adefree

co by vás vytočilo??

co by musela udělat milenka vašeho přítele aby vás opravdu vytočila???

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4405 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Pokud je dotaz možno brát tak, že přítel je můj partner, tak by mne vytočila už jenom pouhá existence faktu, že tu nějaká milenka je.
Pokud by se mělo jednat o milenku mého kamaráda (přítele), tak by to s tím vytáčením bylo horší. Do výběru svých přátel a jejich partnerů se nepletu. Je to jejich věc a jejich volba. Nemusí se mi pokaždé líbit, ale respektuji to, že každý z nějakého důvodu v životě potřebuje i negativní zkušenosti a vztahy.
Kdybych takovou milou svého přítele nachytala třeba s někým jiným v důvěrném hovoru a podobně, asi bych se jí zeptala, zda to příteli řekne sama, nebo zda mu to mám říct já. Jinak bych se do žádného vztahu nepletla.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

Jedině by musela být sprostá na mne -jinak je to čistě jejich věc, co mezi sebou mají a ty bys to nemusel řešit .

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Damiana

Lhát mu a věřejně ho ponižovat před lidmi. Zkrátka věci, které skutečný přítel vidí, sám nedělá, osuzuje a svého kamaráda před nimi chrání.
Co mají čistě mezi sebou je ale pouze jejich věc. To pak není o kamarádství, ale o vtírání se mezi dvojici. A to je trapné.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek