Avatar uživatele
annas

Co by vás v příštím roce překvapilo?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 12Pro koho je otázka zajímavá? led, dudu, vagra, aramah, samicek333, iceT, Andělé, johana 56, hanny 2, fcoop, Vlk-Gabriela, Illines před 4497 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
terry

Kdyby se začaly dodržovat zákony a pravidla, kdyby se přestalo tunelovat a korumpovat.
To by mě opravdu mile překvapilo.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dudu

Pokud by zákony jako samozřejmost dodržovali na prvém místě osobnosti, kteří je vyhlašují a stejnou sílu jako všechna ta potentočkovaná nařízení a směrnice mělo „chlapské slovo“ a upřímné podání ruky. Ale to vše je spíše jen zbožné přání a bohužel pouhá utopie.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
samicek333

kdyby mě vzali na všechny školy, kam si podám přihlášky

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

To je celá řada věcí, co by mě mohla mile překvapit.
V osobním životě například odpovídající práci,vylepšení některých vztahů , kdyby nebyly žádné zdravotníé problémy..........
Ve veřejném například kdyby se vláda začala zajímat o občany a nejen o horních 10000, kdyby lidé měli k sobě blíž tak jako kdysi, kdyby slovo platilo stejně jako nejlepší smlouva /tak jak platívalo za našich dědů............
Kdyby se začaly produkovat pořádné potraviny a ne náhražky nahrazované dalšíma náhražkama...­.........
Zkrátka bylo by to hodně........­...........mám však takový nepříjemný pocit, že nás spíše budou překvapovat ty nepopulární a negativní věci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Keby
1– bol naozaj koniec sveta a to by som sa divila ešte veľmi dlho…
2– vo všetkých krajinách na svete pristúpili k úplnému odzbrojeniu
(možno toto by bol ten predpovedaný koniec sveta a zrod nového sveta bez zbraní a násilia.)
3– cestári po snehovej fujavici nehovorili „prekvapil nás sneh“ a budú rýchlo konať
Okrem týchto troch bodov už nič človeka neprekvapí…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
eLx

kdybych to teď tušil, tak už mě to asi moc nepřekvapí, ne? spíš ti tu lidi budou reagovat co by je potěšilo/nepo­tešilo..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Babe

kdyby se svět nezměnil

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vlk-Gabriela

Překvapilo by mě kdyby třeba jediný den nebyl jedno velké překvapení.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Kdybych dostal rozum.
Ale to nehrozí. ¨
Takže to bude další rok bez překvapení.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek