annas

Co by vás v příštím roce překvapilo?

Nejlepší odpověď
terry

Kdyby se začaly dodržovat zákony a pravidla, kdyby se přestalo tunelovat a korumpovat.
To by mě opravdu mile překvapilo.

Další odpovědi
dudu

Pokud by zákony jako samozřejmost dodržovali na prvém místě osobnosti, kteří je vyhlašují a stejnou sílu jako všechna ta potentočkovaná nařízení a směrnice mělo „chlapské slovo“ a upřímné podání ruky. Ale to vše je spíše jen zbožné přání a bohužel pouhá utopie.

samicek333

kdyby mě vzali na všechny školy, kam si podám přihlášky

Drap

To je celá řada věcí, co by mě mohla mile překvapit.
V osobním životě například odpovídající práci,vylepšení některých vztahů , kdyby nebyly žádné zdravotníé problémy..........
Ve veřejném například kdyby se vláda začala zajímat o občany a nejen o horních 10000, kdyby lidé měli k sobě blíž tak jako kdysi, kdyby slovo platilo stejně jako nejlepší smlouva /tak jak platívalo za našich dědů............
Kdyby se začaly produkovat pořádné potraviny a ne náhražky nahrazované dalšíma náhražkama...­.........
Zkrátka bylo by to hodně........­...........mám však takový nepříjemný pocit, že nás spíše budou překvapovat ty nepopulární a negativní věci.

led

Keby
1– bol naozaj koniec sveta a to by som sa divila ešte veľmi dlho…
2– vo všetkých krajinách na svete pristúpili k úplnému odzbrojeniu
(možno toto by bol ten predpovedaný koniec sveta a zrod nového sveta bez zbraní a násilia.)
3– cestári po snehovej fujavici nehovorili „prekvapil nás sneh“ a budú rýchlo konať
Okrem týchto troch bodov už nič človeka neprekvapí…

eLx

kdybych to teď tušil, tak už mě to asi moc nepřekvapí, ne? spíš ti tu lidi budou reagovat co by je potěšilo/nepo­tešilo..

Babe

kdyby se svět nezměnil

Vlk-Gabriela

Překvapilo by mě kdyby třeba jediný den nebyl jedno velké překvapení.

venkovan

Kdybych dostal rozum.
Ale to nehrozí. ¨
Takže to bude další rok bez překvapení.