fcoop

Co by vás napadlo jako první?

po obdržení takového mailu?

Že je to „bouda“?

ahoj
Am azita, jsem narazil na vaše ID a rozhodl se kontaktovat s ohledem na
Skutečnost, že ve skutečném vztahu, jazyk, vzdálenost, náboženství, nebo rasa nemá
matter.So, prosím, kontaktujte mě s tímto mým osobním id
(azita_afshin2@yahoo.in) na moji fotku a zavedení

loveth

Jak „se narazí“ na něčí ID?

Nejlepší odpověď
Damiana

Delete…

Další odpovědi
annas

Také občas dostávám, rovněž se divím, jak je to možné. Ale hned převedu do SPAM a mažu.

anonym

Sice nevím, jak se narazí na ID, ale takovéto emaily IHNED házím do koše, protože, jak je vidět, není to psané česky a je to podle překladače.

anonym

Nic jelikož používám Thunderbird s denně aktualizovaným spam filtrem 🙂 A takové maily se rovnou mažou sami.

ten který je

Vůbec se takovými volovinami nezabývám a rovnou házím do koše.
AD očko:To se nesmí uživatel fcoop zeptat nebo jak?

led

SPAM
Robot sa činil, zjavne vás vyhmatol poštový robot a poslal vám spam. V časoch moderného kyberterorizmu nič zložité, nepustiť do riadnej pošty antispamovým nastavením a hlavne neotvárať email. Už v detstve nás mamička varovala: Cudzím a neznámym neotvárať!
PS.
Pri týchto robotoch sa občas stane, že robot sa pomýli a výsledok je odosielateľ=a­dresát, akoby ste sám sebe poslali poštu. To hneď avizuje, že niečo nie je v poriadku.
Doplňuji:
Odpovědi.cz je internetová komunita, jejíž uživatelé pokládají otázky a odpovídají na široký okruh témat.
To, že ocka napadla „rozumná odpoveď“: „Rozhodně by mne nenapadlo dávat to na Odpovědi.cz“, neznamená, že táto otázka je zlá. Uživateľ chcel svojským spôsobom vedieť, čo si má o takejto pošte myslieť. Na to má plné právo a súčasne má právo na odpovede na svoju otázku.

Tryphena

Mě by napadlo, že asi někdo zkouší aktivní adresy a že když odepíšu, tak začnu dostávat tuny spamu na druhou pětkrát denně. Smazat.

badisko

znic to ..!!!!..taky uz jsem se setkal na seznam.cz ze chodi posta jakoby od znamych nebo rodiny… ale po otevreni ti vyhodi nezname podvodne stranky…pritom email dokonale sedi …a je to vdzy nekdo znamy …mam podezdreni ze ti co to posilaj si jen podivaj do profilu na lide.cz koho tam mate stoho si udelaji email a posilaj asi pres FAKE MAILER celkem sikovna a velice otravna reklama nebo chaby pokus o sireni viru na seznam.cz…jo a je to bouda …

anonym

Rozhodně by mne nenapadlo dávat to na Odpovědi.cz. Mažu takovou poštu rovnou a ani se nesnažím zjistit, co vlastně chtěl básník tou svou slátaninou vyjádřit.
Doplňuji:
Ad ten který je: Je to odpověď na položenou otázku. led to vystihla přesně.
Měl by sis uvědomit, jestli Tvůj dotaz vztahovaný ke mně je odpovědí na otázku tazatele. A o tom tedy velmi vážně pochybuji.

krum

Na takové kraviny nemám čas. Po přečtení prvního slova obvykle mažu a dál se s tím nezaobírám.

fcoop

ocko – citace: „Rozhodně by mne nenapadlo dávat to na Odpovědi.cz. Mažu takovou poštu........­......“

Ty jsi vlastně na moji otázku neodpověděla.To za prvé. Za druhé – Nejsem zvědavý na to,co tě napadá. Buď odpověz,nebo si nech své výlevy pro sebe.

Dále:

Tohle jsou TVOJE OTÁZKY. Některé. No – každému není jasné něco jiného.

Viď ?

Který den v týdnu provádíte, prosím, tzv. "týdenní úklid?

Jsem vyřízená jako žádost o byt. Jak jste na tom Vy? Nejdem ještě do pelíšků?

Příroda spí. Bílý snížek padá, a padá, a padá… Taky Vás tak štve, že ho musíte pořád odhazovat?

Proč se o některých ženách říká, že kdákají jako slepice?

Proč slepice kdákají?

Jako novicka se ptám: Kdo, jak a proč může smazat otázku?

Jsem tu třetí den a nemohu poochopit,proč se tady někteří lidé vzájemně urážejí a napadají.Co je cílem takového jednání?

Takže asi tak...........

Damiana

Není co dodat…:-)

Andělé

😁)))))

annas

Mosoj napsal:

„Nenechám si diktovat na co se mohu zeptat a na co ne, komu mohu dát bod a komu jsem ho neměl dávat či koho mohu nominovat.“

Led k tomu doplnila:
„toto by asi malo byť uvedené ako motto na vrchu tejto stránky.“

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdo-je-kerberus#discussion

Co k tomu dodat? Jen to, že tato slova jsou v souladu e stále citovaným Kodexem.

Něco mazání z poslední doby, na doplnění jedné z uvedených otázek.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-je-spravne-reditel-skoly-nebo-riditel-skoly-a-proc

Damiana

Přesné:-)

annas

Moje otázka, kterou jsem vložila před půl rokem, byla „mazalem“ považovaná za porušení Kodexu. Admini vrátili zpět.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/cemu-jste-se-v-zivote-ubranili-jak-jste-ziskali-vnitrni-silu-ktera-vam-umoznila-situaci-prekonat

Samozřejmě že nejde jen o mě…

anonym

fcoopi , co vas to napada, ptat se tady na takove veci !
podivejte se na odpoved ocka a celkove na jeji otazky a odpovedi ! ty jsou na urovni : jako napr. : Také máte pocit, že se díky Michalu Kolemu stáváte bezvadnými plavci? …
ja si ctu Michala pravidelne a je to pravda .. opravdu se mi zlepsila kraula i prsa ..
! priste se s ni alespon poradte ..
hlavne ale, ze tentokrat "odpovedela " podle kodexu .., sla rovnou k veci … a i "mistr " ji obodoval :))

  • iv-

Andělé

😁))))))