Mirdas

Co by vám v životě nejvíce chybělo ?

Co by vám v životě nejvíce chybělo, kdyby jste se toho museli vzdát ?

Nejlepší odpověď
Drap

Voda

Další odpovědi
anonym

Rodiče,děti,pi­vo,láska,cigá­ra,vlasy

ten který je

Můj pes,přítel nejlepší.

marci1

Láska, přátelství, pohoda, humor, dobrá nálada, les ( hlavně srnky, veverky ), květiny, stromy, slunce, světlo, teplo, voda, pivo, maso … Tak to je už asi moc. 🙂 Nejvíc by mi chybělo zdraví, láska a partner. 🙂

Dane

Ano Drape voda :D a kromě ní také elektřina, na které jsme přeci všeci závislí.

AndreiRanger

Kyslík asi tak 30s 😉
Ale to co by mi určitě nechybělo jsou lidé…

briketka10

můj kocourek a hudba
ségra a synovec !!

bolak

vercajk

Zdroj: http://s7.pos­timg.org/7tse­eeuez/vercajk­.jpg

anonym

Blízkost milé osoby…
Ostatní není tak podstatné…
😉

Agneta

Hele…hustej pokus, co ?…co by nám asi mělo chybět … nakonec – když by chybělo – tak mám i „žehličku“ jasný ? Teda už jsem jí dlouho nepoužívala, a tak vytekly baterie…teď od 22 hodin už můžu napsat, že se nejedná o nějakou žehličku – ty nejsou na baterie !!! :-- DDDDD

klumprt

Kyslík.

Funna

život

Agneta

Mirdas >>> a co by chybělo tobě? (to se budeš stydět napsat, že?)a tak napíšeš pivo…:DDD