Avatar uživatele
MacChill

Co by vám přišlo vhod, ale sami byste si to nekoupili?

čili, co by pro vás byl správný dárek?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? hanulka11, fablen, anonym, fcoop před 4536 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
WeeBear

Moje přání jsou vcelku jednoduché, letos jsem napsala Ježíškovi o záclonu do pokoje, možná si napíšu i o povlečení. Vše potřebné jinak mám. 🙂 Ještě bych si přála lásku, pohodu,.. Ale to se koupit nedá.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Predplatne noveho casopisu Kondice. -iv-

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
barnajka

Moje největší přání jsou taky hlavně nehmotnýho charakteru, takže bohužel – pokud na nich pořádně nezapracuju já sama (za vydatné pomoci madam Fortuny), holt budu mít smolu :)

No ale z těch materiálních dárků bych si fakt moc moc přála perkuse, ale to nehrozí, že by se mi splnilo :D Do začátku by mi stačil „jen“ nějaký ten bubínek, tamburínka, cowbell, chimesy,… no takových 20–30.000,– by musel Ježíšek vypláznout určitě.
A dost vážně se obávám, že to neudělá :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fablen

Toyota Auris pětidvéřová..­...myslíte, že to tady skutečný ježíšek čte?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

pytel zdraví, ale to mi nekupí nikdo na světě … tak jen abysme se měli všichni rádi

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nějaký groovebox do hodnoty 16000 nebo když už tak http://kytary­.cz/roland-bk-7m/HN117542/ Děkuji předem, hudbu v mp3 free rozešlu časem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

No, hlavně zdraví, štěstí a pracovní místo v Novém roce 2012. Přál jsem si novou TV která umí digitál signál, jenomže jaksi…financí nět. A ejhle, zázrak, byl jsem vyslyšen. Správce budovy instaloval kouzelnou skříňku (DVB-T) do rozvodu pro všechny. Stará hrbatá TV slouží dál. Díky za to.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
DDarent

Alienware M18×

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bubukaa

mě připadá že letos už všechno mám za pár dní mám ještě narozky a moc jsem si toho zatím nepořídila …

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Michálek1245

Já myslím, že ty perkuse tady u kolegyně výše, jsou docela dobrý nápad. Taky bych nějaké takové bral. Ale já si to jako bubeník dopřeju. Už jsem koukal na to, jak vybrat perkuse na webu https://www.top­muzika.cz/maga­zin/jak-vybrat-detske-perkuse/ a vím, že to budou určitě nějaké bubínky a pak nějaké chimesy a tak různě. :) Za mě super záležitost. :)

Nový příspěvek