MacChill

Co by vám přišlo vhod, ale sami byste si to nekoupili?

čili, co by pro vás byl správný dárek?

Nejlepší odpověď
WeeBear

Moje přání jsou vcelku jednoduché, letos jsem napsala Ježíškovi o záclonu do pokoje, možná si napíšu i o povlečení. Vše potřebné jinak mám. 🙂 Ještě bych si přála lásku, pohodu,.. Ale to se koupit nedá.

Další odpovědi
anonym

Predplatne noveho casopisu Kondice. -iv-

barnajka

Moje největší přání jsou taky hlavně nehmotnýho charakteru, takže bohužel – pokud na nich pořádně nezapracuju já sama (za vydatné pomoci madam Fortuny), holt budu mít smolu :)

No ale z těch materiálních dárků bych si fakt moc moc přála perkuse, ale to nehrozí, že by se mi splnilo :D Do začátku by mi stačil „jen“ nějaký ten bubínek, tamburínka, cowbell, chimesy,… no takových 20–30.000,– by musel Ježíšek vypláznout určitě.
A dost vážně se obávám, že to neudělá :D

fablen

Toyota Auris pětidvéřová..­...myslíte, že to tady skutečný ježíšek čte?

hanulka11

pytel zdraví, ale to mi nekupí nikdo na světě … tak jen abysme se měli všichni rádi

anonym

Nějaký groovebox do hodnoty 16000 nebo když už tak http://kytary­.cz/roland-bk-7m/HN117542/ Děkuji předem, hudbu v mp3 free rozešlu časem.

lexx

No, hlavně zdraví, štěstí a pracovní místo v Novém roce 2012. Přál jsem si novou TV která umí digitál signál, jenomže jaksi…financí nět. A ejhle, zázrak, byl jsem vyslyšen. Správce budovy instaloval kouzelnou skříňku (DVB-T) do rozvodu pro všechny. Stará hrbatá TV slouží dál. Díky za to.

DDarent

Alienware M18×

bubukaa

mě připadá že letos už všechno mám za pár dní mám ještě narozky a moc jsem si toho zatím nepořídila …

Michálek1245

Já myslím, že ty perkuse tady u kolegyně výše, jsou docela dobrý nápad. Taky bych nějaké takové bral. Ale já si to jako bubeník dopřeju. Už jsem koukal na to, jak vybrat perkuse na webu https://www.top­muzika.cz/maga­zin/jak-vybrat-detske-perkuse/ a vím, že to budou určitě nějaké bubínky a pak nějaké chimesy a tak různě. :) Za mě super záležitost. :)