Bronzový

Co by vám přišlo vhod, ale sami byste si to nekoupili?

čili, co by pro vás byl správný dárek?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Moje přání jsou vcelku jednoduché, letos jsem napsala Ježíškovi o záclonu do pokoje, možná si napíšu i o povlečení. Vše potřebné jinak mám. :-) Ještě bych si přála lásku, pohodu,.. Ale to se koupit nedá.

Další odpovědi:

Predplatne noveho casopisu Kondice. -iv-

Zlatý

Moje největší přání jsou taky hlavně nehmotnýho charakteru, takže bohužel - pokud na nich pořádně nezapracuju já sama (za vydatné pomoci madam Fortuny), holt budu mít smolu :)

No ale z těch materiálních dárků bych si fakt moc moc přála perkuse, ale to nehrozí, že by se mi splnilo :D Do začátku by mi stačil "jen" nějaký ten bubínek, tamburínka, cowbell, chimesy,... no takových 20-30.000,- by musel Ježíšek vypláznout určitě.
A dost vážně se obávám, že to neudělá :D

Bronzový

Toyota Auris pětidvéřová.....myslíte, že to tady skutečný ježíšek čte?

Zlatý

pytel zdraví, ale to mi nekupí nikdo na světě .... tak jen abysme se měli všichni rádi

Nějaký groovebox do hodnoty 16000 nebo když už tak http://kytary.cz/… Děkuji předem, hudbu v mp3 free rozešlu časem.

Stříbrný

No, hlavně zdraví, štěstí a pracovní místo v Novém roce 2012. Přál jsem si novou TV která umí digitál signál, jenomže jaksi...financí nět. A ejhle, zázrak, byl jsem vyslyšen. Správce budovy instaloval kouzelnou skříňku (DVB-T) do rozvodu pro všechny. Stará hrbatá TV slouží dál. Díky za to.

Bronzový

Alienware M18x

Pokročilý

mě připadá že letos už všechno mám za pár dní mám ještě narozky a moc jsem si toho zatím nepořídila ....

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4387
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2474
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1826
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.