♥♥♥

Co by vám nesmělo chybět v mobilu?

Doplňuji:
Jen když dáte odpověď: Něco jiného.. tak napište co.. Díky.

Nejlepší odpověď
briketka10

Něco jiného, co tu nemáš napsané.

budík, na to mám dva mobily
Mp3
kontakty
sluchátka
kabely
rádio
nabíječku

Doplňuji:
poznámky
kalendář
kalkulačka
hra i obyčejná
paměťová karta

Další odpovědi
Děda Louda

Něco jiného, co tu nemáš napsané.

Baterie.

mosoj

Něco jiného, co tu nemáš napsané.

Telefonní seznam – po novu kontakty !

Lucijej

Něco jiného, co tu nemáš napsané.

budík :o)

honza19hk

Je mi to jedno.

Doplňuji:
telefon mám na volání,zbytek funkcí mě nezajímá.

hanny 2

Něco jiného, co tu nemáš napsané.

Samozřejmě KONTAKTY na všechny známé a pro mně důležité lidi.

Beer4Real

Něco jiného, co tu nemáš napsané.

nesmí chybět možnost volat a psát sms zprávy zbytek je mi ukradený .
na muziku, focení apod. existují lepší věci :)

Bedy

Něco jiného, co tu nemáš napsané.

Volání, SMS, Wi-fi, foťák, nějaký hry a aplikace – od toho mám v mobilu Windows Phone.
Ze seznamu bluetooth ani snad nepotřebuji a Android už vůbec ne 🙂
Ale snad bych vydržel jen s tím U:fonovým mobilem Aiji AM110, který umí volat, esemeskovat a má tam jednu hru. Kdžy si vezmu ty jejich ceny… 🙂

Drap

Něco jiného, co tu nemáš napsané.

Dispey a tlačítka. Nic jiného nepotřebuji

Braník

Je mi to jedno.

kredit

Nykki

Něco jiného, co tu nemáš napsané.

Doplňuji:
Hudební přehrávač mp3,mně je zbytek ukradenej… :D

Poklička

FOTOAPARÁT

BANAN93

Je mi to jedno.

Doplňuji:
Stejně je to vždy jen euforie ..... nakonec používám stejně jen volání a SMS

chachar1922

WI-FI

Doplňuji:
Dneska bohužel se obejdu bez foťáku, kredit nepoužívám (mám paušál) ale bez wifi… nevím nevím.

Damiana

Něco jiného, co tu nemáš napsané.

Internet, foťák, videokamera, FaceTime, hlasové vytáčení a kontakty. Rychle jsem si na tyhle „blbinky“ zvykla, a když to umí, tak proč to nevyužít.:-)

terry

Něco jiného, co tu nemáš napsané.

Jednoznačně kontakty. Ale používám i bluetooth, budíka, MP3, radio, fotoaparát, …

Nykki – proč teda nemáš jen MP3 přehrávač?

venkovan

Něco jiného, co tu nemáš napsané.

Kávovar – hlavně teď v zimě mi schází. Kdo má pořád pít ledovou vodu a nebo sebou tahat termosky.

cochee

Něco jiného, co tu nemáš napsané.

V mobilu mi nesmí chybět schopnost telefonovat jím, dále SMS, displej s rozumným rozlišením viditelný bez problému i na slunci a snad časové poznámky čili kalendář. Vše ostatní je pro mě nadbytečné! Bohužel takový mobil na trhu není, nebyl a nebude.

Petrian

Něco jiného, co tu nemáš napsané.

Doplňuji:
Internet,mp3 prehravac,GPS navigace

Miniem

FOTOAPARÁT