jjj123456789

Co by vám méně vadilo vedle vašeho domu?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
klumprt

Synagoga

Nevíteto?

Synagoga

iceT

Synagoga

Quimby

Mešita

Doplňuji:
Chybí jiná odpověd!
Mě by vadilo oboje, víš jak jsou ty budovy obrovský? Úplně by to zkazilo výhled + ten stín půlku dne by byl fakt otravnej.

Agneta

Synagoga

Kolik dnes zabili Židi dětí v Gáze? Žádné židovské „přátele“ v okolí nechci : DDD

Mirdas

Synagoga

abendsbrot23

Mešita

tencosepta

Synagoga

GM

Synagoga

setapouch

Chybi Jina odpoved. Budovy mi nevadi, vadi mi nekteri lide.

klumprt

Lidé kteří by mi vadili víc by se asi vyskytovali hustěji kolem mešit, než kolem synagog.

Agneta

Klumprt >>> jen aby ses nemýlil :DDDD

Podívej se třeba na Vietnamce, jak se začínají etablovat, určitá odvětví začínají mít pod palcem. Chytají se, protože dokážou Čechy překonkurovat, jsou levnější.
A nebylo by možné, že by to pro Židy bylo docela snadné(právě v Čechách), kam se hrabou nevzdělaní Vietnamci…:DDD