Coliffe

Co by to mohla být? Krev z konečníku?

Hezký večer,
když jdu na velkou, stává se mi, že mám krev na toaletním papíře. Zhruba měsíc to bylo v pořádku, ale předevčírem bylo krve celkem hodně. Asi před 2 týdny mě také strašně bolelo břicho, že jsem si myslela, že to je moje smrt, ale teď je zase všechno dobré. Hemeroidy mám vyléčené Co mám dělat? Nemáte nějaký typ na nemoc?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Zaleží na její barvě, podle toho se pozná zda je natrávená nebo ne.

http://www.ste­fajir.cz/?q=krev-ve-stolici

Další odpovědi
hanny 2

Může to být prasklý žaludeční vřed,ale chce to v každém případě lékařské vyšetření!

marci1

Většina těchto příznaků neznamená nic závažného, ale v každém případě navštivte lékaře a nechte si udělat test na okultní krvácení. Nic to není, jen troška stolice na sklíčko.

NikkiHeat

Tento příznak už signalizuje nutnost vyšetření lékařem. Je možné že se jedná o banalitu ale také něco závažného. Takže máme-li podezření na krev ve stolici, nikdy neotálíme a jdeme k doktorovi.

zjentek

nechci to nějak zjednodušit, ale miluju salát z červený řepy a často to mám taky tak ..začal bych u tý stravy a končil vyšetřením u specialisty.