Avatar uživatele
led

Čo by ste robily, ak by vás po použití WC informovali, že tam vidno z ulice? Skutočný prípad.

Stalo sa v hoteli:
http://cestova­ni.idnes.cz/ho­tel-standard-a-pruhledne-toalety-dtv-/kolem-sveta.aspx?c=A120917­_114734_kolem-sveta_tom
Píšem o tom, pretože i v našich oboch republikách sú zariadenia, kde vidno dnu. Takže aj tu je to reálne.

otázka:
Čo by ste robily, ak by vás po použití WC informovali, že tam vidno z ulice?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, Drap, bolak před 4231 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
bolak

Co mávat, ale fandit :)

Nedělal bych nic, sem na tohle zvyklej a přijde mi to úplně normál. Jednou mě taky přisihli. Byl jsem na níávštěvě u kamarádky zašel si na záchod a nějak sem se tam začet do srandokapsu. Najednou se otevřely dveře a vešla její máma. Zrudla v obličeji a stuhla jako sloup. Když jsem se pokusil o navázání kontaktu a v sedě prohodil: „Dobrý den, jak se máte..“ začala se chovat nepřiměřeně hystericky a ztropila povyk. Přitom jsem byl jenom slušnej.

Nicméně zpětně už její rekaci víceméně rozumím. Nikdy předtím jsem i nich nebyl, nikdy předtím mě neviděla a evidentně vůbec netušila že se právě nacházím u nich doma. V tu osudnou chvíli jsem byl prostě jen cizí chlap co jim sere na záchodě…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Michal Kole

Je to lidské

To že má někdo „netypickou“ potřebu někoho pozorovat je jeho problém, pokud teda není nějak nebezpečný pro okolí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

než aby mi praskl močák, tak to pustím kdekoliv (ne úplně,, pokusím se být nenápadný)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Potom už nic. A nakonec, vše co se tam děje je přece lidské.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

nic bych nedělala, pokud potřebuji rychle vykonat" potřebu "- je mi to fuk

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
baghira

Kdyby to bylo až po použití, nenadělal bych už nic.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
manon

bolak: :D
Ty Tvoje historky a hemzy by měl někdo sbírat a vydat knižně.

před 4231 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Skoro by se dalo říci, že tě autoři hvězdiček tímto vítají do svého zájmového klubu.

před 4231 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Asi tak, urobila som si malý test :)
neboj sa

před 4231 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Nebola som tuná, prišla som o dačo?

před 4231 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Nie,
tu nebude žiadny frmol.
Veď, kto by si namáčal ruky v… :)

před 4231 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek