led

Čo by ste robily, ak by vás po použití WC informovali, že tam vidno z ulice? Skutočný prípad.

Stalo sa v hoteli:
http://cestova­ni.idnes.cz/ho­tel-standard-a-pruhledne-toalety-dtv-/kolem-sveta.aspx?c=A120917­_114734_kolem-sveta_tom
Píšem o tom, pretože i v našich oboch republikách sú zariadenia, kde vidno dnu. Takže aj tu je to reálne.

otázka:
Čo by ste robily, ak by vás po použití WC informovali, že tam vidno z ulice?

Nejlepší odpověď
bolak

Co mávat, ale fandit :)

Nedělal bych nic, sem na tohle zvyklej a přijde mi to úplně normál. Jednou mě taky přisihli. Byl jsem na níávštěvě u kamarádky zašel si na záchod a nějak sem se tam začet do srandokapsu. Najednou se otevřely dveře a vešla její máma. Zrudla v obličeji a stuhla jako sloup. Když jsem se pokusil o navázání kontaktu a v sedě prohodil: „Dobrý den, jak se máte..“ začala se chovat nepřiměřeně hystericky a ztropila povyk. Přitom jsem byl jenom slušnej.

Nicméně zpětně už její rekaci víceméně rozumím. Nikdy předtím jsem i nich nebyl, nikdy předtím mě neviděla a evidentně vůbec netušila že se právě nacházím u nich doma. V tu osudnou chvíli jsem byl prostě jen cizí chlap co jim sere na záchodě…

Další odpovědi
Michal Kole

Je to lidské

To že má někdo „netypickou“ potřebu někoho pozorovat je jeho problém, pokud teda není nějak nebezpečný pro okolí.

anonym

než aby mi praskl močák, tak to pustím kdekoliv (ne úplně,, pokusím se být nenápadný)

Drap

Potom už nic. A nakonec, vše co se tam děje je přece lidské.

hanulka11

nic bych nedělala, pokud potřebuji rychle vykonat" potřebu "- je mi to fuk

baghira

Kdyby to bylo až po použití, nenadělal bych už nic.

manon

bolak: :D
Ty Tvoje historky a hemzy by měl někdo sbírat a vydat knižně.

anonym

Skoro by se dalo říci, že tě autoři hvězdiček tímto vítají do svého zájmového klubu.

led

Asi tak, urobila som si malý test :)
neboj sa

anonym

Nebola som tuná, prišla som o dačo?

led

Nie,
tu nebude žiadny frmol.
Veď, kto by si namáčal ruky v… :)