eluseka

Co byste koupili dívce 13–14 za dárek do 5000,–?

Takže potřebuji dárek, ale není mi jasný, co by si přála, jak už víte, je jí 13–14, takže nevim fakt.. Muze to byt cokoliv od bot až po GoPro.
Prosim zkuste něco napsat.

Nejlepší odpověď
gecco

Asi nic…
😉
Asi bych jí řekl, ať si v dané ceně vybere něco, co potřebuje (nebo chce), případně bych šel nakupovat s ní – naprosto bych si netroufnul dárek ´určit´…
Ani 2–3× starším holkám nevybírám dárky sám o sobě…
😉

Další odpovědi
anonym

Vždy a jedině šperk a žádný stříbrný tretky, ale zlato a v týhle ceně by to byl už docela luxusní kousek, prsten, nebo naušničky, spíš prsten. To je prostě dárek na celej život.

ivzez

Třinácti- až čtrnáctileté dívce bych vybrala několik dárků
úměrných věku v celkové ceně maximálně 20 % z uvedené částky.

Vybírala bych podle jejích zájmů,
přednost dávám knihám, hudbě, …

lexx

200 čokolád Milka nebo 500 propisek z tržnice nebo jedno horské kolo, značkového pejska, kytaru španělku nebo klávesový synťák – pokud teda hraje apod.

ReHu

Možná pořádnou kytici, lepší bonbonieru a do kytky vložit obálku s dárkovým šekem nebo plateb.kartou s vloženou fin.částkou.