Gabcik

Čo by ste ako prvé zrobili na opustenom ostrove?

Predsavte si, idete lodou, zrazu silna burka, lod sa zacne potapat a vy v uvidite ostrov. Ostrov je tak blizko, ze tam doplavate. Potom zistite ze ostrov je upusteni a nikdy na nom nebola ludska noha. Co urobite ako prvu vec?

Odpovědi
Floki

Zatímco ostatní by si opékaly maso na ohni já bych asi hledal zdroj vody. Jídlo počká,voda je přednější.

led

Plávanie v mori počas búrky spojené so stresom, je veľmi únavné. Takže, čo urobím ako prvú vec na brehu? Vyspím sa, veď čo iného by som ešte vládala…
Panika a radosť zo záchrany prídu neskôr a o racionálnom myslení… to ťažko predvídať dopredu. Myslieť dopredu si môžem čokolvek, ale až realita ukáže skutočnú pripravenosť, alebo nepripravenosť prežiť v danej situácii. A to ešte stále neviem, kde som…

luckykubrt

Až si trochu odpočinu po náročném plavání budu se jako první věc snažit rozdělat oheň. Jednak kvůli tomu, aby mohli záchranáři vidět kouř a taky kvůli tomu, kdyby mně náhodou nenašli tak si na něm budu moct aspoň opékat nějaké maso.

Bednaricek

Mám strach z velkých vodních ploch a nevyhovují mi opuštěná místa. Mám špatný pocit, když jsem v širokém okolí sám. Zkrátka jsem zvyklý žít v civilizaci a nevím, jak bych to zvládal. Navíc nejsem technicky založený člověk. Asi bych se hodně rychle zbláznil, protože bych neměl ani psychofarmaka (nutně je potřebuji a pravidelně je užívám). Jako první bych se určitě pokusil založit oheň a odpočinul si. Po nějaké době bych určitě zemřel vlastní rukou.