Avatar uživatele
Gabcik

Čo by ste ako prvé zrobili na opustenom ostrove?

Predsavte si, idete lodou, zrazu silna burka, lod sa zacne potapat a vy v uvidite ostrov. Ostrov je tak blizko, ze tam doplavate. Potom zistite ze ostrov je upusteni a nikdy na nom nebola ludska noha. Co urobite ako prvu vec?

Zajímavá 0 před 2660 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Floki

Zatímco ostatní by si opékaly maso na ohni já bych asi hledal zdroj vody. Jídlo počká,voda je přednější.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Plávanie v mori počas búrky spojené so stresom, je veľmi únavné. Takže, čo urobím ako prvú vec na brehu? Vyspím sa, veď čo iného by som ešte vládala…
Panika a radosť zo záchrany prídu neskôr a o racionálnom myslení… to ťažko predvídať dopredu. Myslieť dopredu si môžem čokolvek, ale až realita ukáže skutočnú pripravenosť, alebo nepripravenosť prežiť v danej situácii. A to ešte stále neviem, kde som…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
luckykubrt

Až si trochu odpočinu po náročném plavání budu se jako první věc snažit rozdělat oheň. Jednak kvůli tomu, aby mohli záchranáři vidět kouř a taky kvůli tomu, kdyby mně náhodou nenašli tak si na něm budu moct aspoň opékat nějaké maso.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bednaricek

Mám strach z velkých vodních ploch a nevyhovují mi opuštěná místa. Mám špatný pocit, když jsem v širokém okolí sám. Zkrátka jsem zvyklý žít v civilizaci a nevím, jak bych to zvládal. Navíc nejsem technicky založený člověk. Asi bych se hodně rychle zbláznil, protože bych neměl ani psychofarmaka (nutně je potřebuji a pravidelně je užívám). Jako první bych se určitě pokusil založit oheň a odpočinul si. Po nějaké době bych určitě zemřel vlastní rukou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek