Pokročilý

Co by se vše dalo vzít na poslední zvonění ZŠ?

Zdravím chystám se na poslední zvonění na ZŠ ve čtvrtek, nevím co bych si vše mohl vzít / koupit. Mám tu: 2 voňavky (co smrděj jak lejno), rtěnku, lak na vlasy (zelený a žlutý), 2 lihový fixy. Napadá vás ještě něco? Můžu to v pohodě koupit zítra mám celý den na to. POZOR: Nesmí to nic zanechat na oblečení (jen kdyby se to dalo opravdu lehce smýt), nesmí to smrdět po octu (no a taky to barví). Prosím něco do 50Kč, nejlépe něco co smrdí a nebarví :-D Díky
Doplňuji:
Alkohol nepřichází v úvahu :-) Možná se špatně chápeme, my před školou chodíme a stříkáme (voňavky!) a kreslíme po těch co projdou do školy, včetně učitelů.. tak se ptám co bych na ně ještě mohl použít.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Proč dělat bordel, řvát, stříkat vňavky, cákat vodou a malovat děcka rtěnkama apod? To se neumíte rozloučit líp?
Já tohle vždycky nesnášel, přijde mi to uhozený, zbytečně drahý a hlavně n e o r i g i n á l n í.

Další odpovědi:

Bronzový

Směs peroxidu a acetonu...tím si tě alespoň všichni zapamatují.

Stříbrný

kdybys to řekl dřív poslal bych ti merkaptan. Je na přismra´dování zemního plynu. A věř mi že stačí kapka a celá škola by zdrhala.
Je to hroznej smrad,řekl bych že spousta lidí si to nedokáže ani představit.

Diskuze k otázce

Pokročilý

Ondrej01

Nechci tu bejt drzej, ale já se ptal co by se vše dalo vzít na poslední zvonění a ne jak vyhodit školu do oblak a co si o tom myslíte vy, já to taky nějak extra rád nedělám, je to tradice a dělá se to každý rok, takže..

Pokročilý

Ondrej01

Nechci tu bejt drzej, ale já se ptal co by se vše dalo vzít na poslední zvonění a ne jak vyhodit školu do oblak a co si o tom myslíte vy, já to taky nějak extra rád nedělám, je to tradice a dělá se to každý rok, takže..

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 860
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.