Petr__

Co by se u nás nebo i ve světě udělalo s plodem který by se narodil jako tento?

POZOR JE TO HODNĚ NEPŘÍJEMNÝ POHLED:

http://www.na­vratdoreality­.cz/?p=view&id=21386

Nejlepší odpověď
gecco

Při u nás běžné lékařské péči nemá takovýto plod šanci ´se narodit´ – takové deforminy vývoje plodu by byly odhaleny monitoringem během gravidity – což by vedlo k umělému přerušení těhotenství…

Další odpovědi
da ny

Nemáte ani tušení, „CO“ vše se u nás „rodilo“ v 70. – 80. letech díky průmyslovému kombinátu Vřesová :(
A těch nedonošených miminek… odvážených do Ostrova n. Ohř, do inkubátorů na specializované novorozenecké odd.
Jedny z prvních gynekologických oddělení nemocnic, které byly vybaveny USG
byly ty v nynějším Karlovarském kraji = 3 okresy (tehdy ještě v Západočeském kraji).
Jedinečná přístrojová vymoženost současného zdravotnictví: „Zlatý“ ultrazvuk!!!!

jáára

gratuluji, máte krásnou chobotičku.