Petr__

Co by se stalo když by někdo po Chuck Norrisovi vystřelil Nokii 3310?

Nejlepší odpověď
annas

Kdyby jsou chyby, ale u Ch. N. to určitě neplatí.

Kdyby někdo po něm mrštil nerozbitnou Nokií, tak není co řešit.

Nepřemožitelný a nesmrtelný CH. N. zavolá na telefonní číslo 3310 a začnou mu padat peníze tak dlouho, než řekne dost.
.

Další odpovědi
arygnoc

chuck norris by nariadil valnému zhromaždeniu osn zaradiť nokiu 3310 medzi zakázané zbrane hromadného ničenia.

samozrejme, že zo samotnej inkriminovanej po ňom vystrelenej nokie 3310 by sa stalo 3310 malých nefunkčných nokií.

;-Q