mikee.nikee

Co by se stalo kdybych vypil celý sirup ?

Jednou jsem zkoušel vypít trochu sirupu (nebyl ničím ředěný) a chuť byla tedy nic moc, taková hořká/pálivá. Co by se stalo kdybych vypil celou láhev sirupu ? Bylo by jen špatně, nebo by dokonce mohly nastat nějaké zdravotní komplikace?

Nejlepší odpověď
iceT

zalepí se ti prdel 🙂

Další odpovědi
marci1

Myslím, že by to ani nešlo, nutilo by Tě to na zvracení.

Drap

Nemělo by se stát nic, určitě by ti to asi ani moc nechutnalo a mohly by následovat žaludeční potíže

Možná by hrozilo převitaminování, ale to asi u běžných sirupů v Česku nehrozí. :D

Andre5000

Při čtení tvé otázky jsem si vzpomněl, že jsem kdysi při práci vypil ovocný koncentrát. Ve spěchu jsem si koupil lahev, s vyobrazením citrónů, nepřečetl jsem si, co kupuji a pak jsem to vypil, naštěstí obsah lahve nebyl tak velký. Nic se mi nestalo, jenom tak chuť mi připadala opravdu hustá.