Avatar uživatele
Rokio

Co by se stalo, kdybych tohle řekl psychiatrovi?

Mně je úplně šumák, co si o mě píšete a je mi úplně ukradené, co si o mě myslí druzí. Já se řídím podle všeobecně platných etických norem a zásad, které nenarušují práva jiných lidí. Také jsou mi volné vaše prášky, které stejně neberu, jelikož mojí kontrolou nad mými činy je pouze a jedině Bůh.

Zajímavá 0 před 2901 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kelt

Představ si, že jsi psychiatr a že tam přijde takový jako ty a řekne mu to, co mu chceš říct ty. Jak by ses asi cítil, vžij se do toho a budeš znám odpověď. Na druhé straně ale nechápu, proč chodíš k psychiatrovi (jistě máš problémy), ale proč nerespektuješ jeho rady a doporučení. Na jednu stranu mu věříš, jako odborníkovi, ale na druhé straně si děláš to, co se ti hodí.
Co jsou všeobecně platné etické normy a zásady podle tebe? Jak víš, že nenarušují práva jiných lidí? Proč se dovoláváš Boha, když v něho nevěříš – aspoň některé tvé otázky to dokazují. Mám pocit, že jsi chvíli Jeckyll a chvíli Hyde.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Tw!st

Co očekáváš že by ti řekl ? K psychiatrovi chodí spoustu lidí s velkou škálou různých problémů a myšlenek. Nejspíš by tvůj názor respektoval pokud by jsi s ním jednal slušně. A s těmi prášky těžko říct, pokud ti je napsal tak bude asi očekávat že je budeš užívat.

Upravil/a: Tw!st

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Co by se mělo stát? Nestalo by se nic. Psychiatr by si udělal poznámku a ty šel domů

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
yuko

Porad nechapu, jaky je tvuj problem a proc k tomu psychiatrovi vubec chodis.

Upravil/a: yuko

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arachis

Já být psychiatr, tak řeknu : „Další,prosím.“

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek