Rokio

Co by se stalo, kdybych tohle řekl psychiatrovi?

Mně je úplně šumák, co si o mě píšete a je mi úplně ukradené, co si o mě myslí druzí. Já se řídím podle všeobecně platných etických norem a zásad, které nenarušují práva jiných lidí. Také jsou mi volné vaše prášky, které stejně neberu, jelikož mojí kontrolou nad mými činy je pouze a jedině Bůh.

Nejlepší odpověď
Kelt

Představ si, že jsi psychiatr a že tam přijde takový jako ty a řekne mu to, co mu chceš říct ty. Jak by ses asi cítil, vžij se do toho a budeš znám odpověď. Na druhé straně ale nechápu, proč chodíš k psychiatrovi (jistě máš problémy), ale proč nerespektuješ jeho rady a doporučení. Na jednu stranu mu věříš, jako odborníkovi, ale na druhé straně si děláš to, co se ti hodí.
Co jsou všeobecně platné etické normy a zásady podle tebe? Jak víš, že nenarušují práva jiných lidí? Proč se dovoláváš Boha, když v něho nevěříš – aspoň některé tvé otázky to dokazují. Mám pocit, že jsi chvíli Jeckyll a chvíli Hyde.

Další odpovědi
Tw!st

Co očekáváš že by ti řekl ? K psychiatrovi chodí spoustu lidí s velkou škálou různých problémů a myšlenek. Nejspíš by tvůj názor respektoval pokud by jsi s ním jednal slušně. A s těmi prášky těžko říct, pokud ti je napsal tak bude asi očekávat že je budeš užívat.

Drap

Co by se mělo stát? Nestalo by se nic. Psychiatr by si udělal poznámku a ty šel domů

yuko

Porad nechapu, jaky je tvuj problem a proc k tomu psychiatrovi vubec chodis.

arachis

Já být psychiatr, tak řeknu : „Další,prosím.“