Ryboun

Co by se stalo, kdybych ochutnal barvivo?

Chci se zeptat: stalo by se něco, kdybych snědl barvivo? samozřejmě že se barvivo dává do limonád a studených nápojů, takže by to snad nemělo být škodlivé to barvivo. Chci se tedy zeptat: může se něco stát, kdybych snědl barvivo?

Odpovědi
JájsemRaibek

Měl bys duhový ho..no :D

Drap

Záleží na tom, jaké barvivo. Pokud ochutnáš potravinářské, nic se ti nestane.

Cenobita

Pamatuji si, že když jsem na základní škole dostali vodovky, tak nás učitelka obešla a odebrala nám bělobu zinkovou 🙂 ta není zrovna jedná.