GangstaHelper

Co by se stalo, kdyby se protrhla přehrada Šance?

Doplňuji:
Já měl na mysli hlavně to, jak daleko by se voda dostala a kolik by jí bylo…

Nejlepší odpověď
mosoj

Nevím co by se stalo kdyby prdla šance, ale kdyby se protrhlo Lipno tak v Č Budějovicích na náměstí by bylo 5 m vody.

Další odpovědi
Miroslavst

Pokud by prdla a vytekla celá, tak by to bylo 57 milionů metrů krychlových vody.
Viz zdroj: http://zajima­vosti.beskydy­.cz/content/bes­kydy-technicke-zajimavosti-vyznamne-stavby-prehrada-sance.aspx
Kam by to až bylo to netuším. Ale asi by měli dost, ale dost velký problém.

Spiritus

vytekla by voda a ta by mohla zaplavit přilehlé vesnice…ale tak to je snad jasný ne?