Dismas

Co by se stalo, kdyby presidentovi ČR končilo druhé volební období a nikdo by na presidenta nekandidoval?

Nejlepší odpověď
redy

Co by se stalo?
Pak jedině, DISMAS na hrad 😁

Další odpovědi
Agneta

Stali bychom se konečně monarchií? Už aby to bylo:DDD

Drap

Taková situace ani teoreticky nastat nemůže

zjentek

Nehrozí, patrioti jako Okamura atd. budou kundidovat vždycky!

led

Vždy sa nájde nejaký človek, ktorý sa obetuje

xxx3

co by se stalo, kdybych v Praze na Václaváku upustil na zem mezi lidi pětitisícovku a nikdo by ji nezvedl........asi takovou pravděpodobnost bych viděl stran toho nezájmu o kandidaturu na prezidenta.