bolak

Co by se stalo, kdyby představitelé jedné ze zemí Commonwealthu prohlásili že chtějí být republikou?

Vyhlásila by jim Běta II. válku? Nebo by řekla „oukidouki“ nebo jak by se to řešilo?

Nejlepší odpověď
Lucijej

Vloni, kdy Alžběta slavila 60 let na trůně, proběhlo referendum v zemích commonwealthu referendum o království / republice a vyhrálo králoství.
Lidi jsou s královnou spokojení a ta by je násilím nedržela, kdyby chtěli zrepublikovatět.

Další odpovědi
arygnoc

a prečo by to robili?
Commonwealth of Nations sa ukazuje ako ďaleko najschopnejším spoločenstvom národov.
Stačí sa pozrieť na nedávne referendum na Falklandoch.