Reflux CZ

Co by se stalo kdyby hitler vyhrál válku?Popř kdyby jsme se neodělily od Rakouska Uherska byli bychom pod ochranou?

Rozepište co to jde předem díky :)

Nejlepší odpověď
Funna

kdyby Hitler vyhrál válku, měli jsme to coby národ už nalajnované…byli jsme vyšší vrstva podřadnějsí rasy…takže část (těch vhodných „árijských“) na převýchovu…zbytek jako šéfové v koloniích a pracovních táborech pro ty nejpodřadnější…
na druhou otázku odpověď neznám, ale tipuju, že bychom nejspíš bojovali na straně Osy…
ale takové „kdyby“ je zbytečné…kdybychom se neoddělili, třeba by se onen pán ani nenarodil a pak bys nemusel nic řešit…

Další odpovědi
anonym

Asi by nejspíš nastalo jemnější síto pro lidi,protože před vládcem světa se nikdo neschová ani ve snu.
Doplňuji:
(Myšlenka může zabít tělo nebo ho zušlechtit,ale svět získal imunitu na to co bylo)

střevo

Ta „stará garda“ (Hitler, Gering, Gebbels…) by nepřežila 70-tý léta, jako ve Španělsku. Těm velkým společenským změnám by se neubránili, jako komančové, a dnes už by tu bylo zhruba bez velkých rozdílů to, co tu je .

Funna, během WW1 byli Němci nazýváni spojeneckou propagandou za podlidi, a to i potom ve dvacátých letech. A Hitler (a´t už on nebo někdo jiný) bylo jen to zrcadlo, ten názor „lidu“, který spojenci vyprovokovali. Až když nacisti viděli, že je válka fuč, začali s likvidacema Židů. A v Čechách? Si nemohli dovolit ani těch 10000, co Hitler požadoval za Hajdricha, ale jen 198 v Lidicích. Zbytek máš ještě nahuštěnou KSČ propagandu v tvý hlavě.
Otázkou zůstává, jestli by se nám náhodou nevedlo mnohem lépe pod Němci, než pod Rusáky. Ale takovou otázku si vůbec nemůžeš ani připustit, co? Že šlo nacistům o rasy je jen dnešní propagandistická hloupost. Šlo jim jen o odsun židů a cikánů , a i tam velmi chybně, etnickým židům se nic nestalo, pokud konvertovali k církvi (ale o pár let dřív), jen nesměli do státní služby – tam platily zákony o položidech, čtvrtžidech a takových…Dále manželští partneři v rasově míšených manželstvích (i židi) nešli nikam, nebyli likvidováni ani za války. Sem tam bylo někde v Hamburku černý dítě ve třídě až do konce války…
Proti pravým etnickým čistkám Slovanů konaným proti Muslimům a Albáncům v devadesátých v Jugošce, byli němci jen břídilové.

setapouch

Musis uvest vic. Probehla bitva o Britanii? Operace Barbarosa? Napadlo Japonsko USA? To jsou klicove momenty a jejich (ne)uskutecneni by melo dudledky. Takze i ta hypoteticka realita by byla pokazde jina.

Jinak ceske deti byly urceny na prevychovu, zbytek castecne plyn a vetsinou za Ural. To jsou dochovane plany, nikoli spekulace.