Co by se stalo, kdyby byly všechny vosy vyhubeny?

Doplňuji:
Tuto otázku jsem já nevymyslel, pouze mě poprosil můj přítel, abych mu to zjistil.

Nejlepší odpověď
annas

Opakující se otázka, před chvíli jste se ptal. Stejná odpověď.

Další odpovědi
baghira

Jejich místo v ekologickém systému by patrně zaujaly příbuzné druhy.
Jak se to tak u vyhynulých druhů obvykle stává.

www

Předchozí otázka byla natolik rychle uzavřena, že teď si to zjisti sám, nebo víc přemýšlej 😉

Drap

Odpověď by byla stejná jako v předešlé otázce, týkající se obtížného hmyzu.Má smysl několikrát v podstatě stejnou otázku opakovat ????

Danielson

baghiro a kdo myslíš nahradí třeba žraloka???
žralok nemá nikoho ve svem potravním řetězci nástupce.Vyhubení vos by noslo škody ale nedovedu si představit asi jaké.

Nanoon

Danielson: Ono srovnávat žraloka a vosu je docela podstatný rozdíl. Žralok v moři udržuje přirozenou rovnováhu, vosy tak podstatné zdaleka nejsou. Tím ovšem nemyslím, že jsou nepotřebné, své místo v přírodě mají, ovšem srovnáváte tu nesrovnatelné, toť můj názor,