Rejkjavik

Co by se stalo kdyby…

se Titanic nepotopil? Myslíte, že by byl sešrotován nebo zmodernizován?

Nejlepší odpověď
Drap

To nikdo neví, dá se jen odhadovat. Myslím, že by byl rekonstruován a používán jako výletní loď.

Další odpovědi
anonym

…doplním Drapa – nebo jako hotel, viz Queen Mary.
😉

patmull

Podle mě by byl asi po nějakém čase rozebrán (pouze jeho některé části by se ponechaly). Pochybuju že by se někomu chtělo věčně spravovat takovové monstrum, které by nebylo ničím až zase tak vyjímečné. Titanik sice byl v době výroby vyjímečný svou konstrukcí a velikostí, ale za nějaký čas stejně přišly lepší a větší lodě.

beri49

Pokud by se Titanik nepotopil, tak by asi moc zajímavý nebyl, takže by nebylo ani žádné kdyby . . .

gepik

Sesterský parník byl sešrotován http://cs.wiki­pedia.org/wiki/O­lympic_(lo%C4%8F) . Není důvod se domnívat, že Titanik by, po skončení kariery, dopadl jinak.

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/O­lympic_(lo%C4%8F)

arygnoc

Keby sa nepotopil, Belfast (tam bol vyrobený) by prišiel o turistickú atrakciu (a že teda z toho ťaží).
Cigáni by mali o nejaké to kilo železa na rozkradnutie viac.

dicaprio by si nezahral životnú rolu.
všeobecne by sa toho asi zmerilo dosť, i keď nie s fatálnym dopadom na dejiny (ale kto vie, možno by neboli také prísne pravidlá na prevádzku lodí a pod.).

Emefej

Co by se mělo stát? Po odsloužení by byl vyřazen a sešrotován jako ostatní lodě.