Maggie.b

Co by se stalo člověku, který snědl Mentosku a zapil to Colou?

Nejlepší odpověď
tatanka

Domnívám se, že by to bylo bez úhony.

Další odpovědi
MacChill

vůbec nic

Banshee

jen ta cola začne hodně bublat a poleješ se…koukni se na youtube když zadáš mentos + cola najdeš toho mraky

tuCZek

Teoreticky si myslím že ten tlak někudy musí ven. Ať z jedné,či druhé strany :)

Ančikk

Někde jsem četla, že to někomu úplně rozervalo střeva a skončil v nemocnici, ale nevím jestli je to pravda, osobně si spíše myslím, že by tobu člověku bylo maximálně blbě ;) .