Michal Kole

Co by se mnou dělala úřednice na úřadu práce, kdybych se jí zase dostal do evidence, abych rychle zmizel a nekomplikoval

ji situaci a eliminovala nějaký exces z mé strany způsobený nadměrnou stresovou zátěží, když mám v lékařské dokumentaci, že na ni reaguji zkratovitě a nemám ji být vystavován.

Nejlepší odpověď
anonym

Nereaguj zkratkou na úřednici, ale obchvatem a vem si štít, abys nebyl plně vystaven na odiv.

Další odpovědi
anonym

no a co kdybys jí to řekl aby tě zkusila dát někomu jinému jiné pracovnici na kterou bys nereagoval zkratovitě,a která tě nebude stresovat