bolak

Co by se dělo minutu po minutě s člověkem, který by byl vystaven teplotě vzduchu 90°C?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Tělo se skládá z velké části z vody, sice by jsme tě neuvařili, ale zcela jistě by jsme tě odpařili a vysušili. Pak by jsme tě mohli vystavit ve vitríně.

Další odpovědi
mosoj

Minutu po minutě sedím v sauně kde je100 – 110 oC a vychutnávám si to !!
Na vlasech neudržím ruku a o prstýnek se spálím.

anonym

Odpověď není tak jednoduchá, jak si představuješ…
Pokud by organismus dotyčného dokázal uregulovat vlastní teplotu na cca 37°C, nestalo by se nic (v suchém prostředí a s dostatečným přísunem mineralizovaných tekutin to zdravý organismus bez problémů dokáže po dlouhou dobu).
Takže buďto podmínky konkretizuj a nebo si zajdi do sauny, tam jsou teploty i vyšší – a můžeš pozorovat ´z první ruky´.

Hodně záleží na vlhkosti. V kryokomorách máš třeba –110°C, jsi tam jen v trenýrkách a na životě tě to neohrožuje.