Michal Kole

Co by řekli Vaše děti, kdyby jím čert řekl: „Jestli budeš zlobit maminku, hodím tě do hlubokého bazénu, kde se utopíš“

Nejlepší odpověď
Drap

To by musel říct debil a ne solidní řert

Další odpovědi
Lucijej

„Neutopím, neutopím, já umím plavat, kyš, kyš!“

Funna

že nemáme bazén…

venkovan

Do vody vletím oba, protože se tě nepustím. A jak si namočíš ocas, tak prožiješ peklo na zemi.

dudu

Míše všechno špatně. Je vidět, že nemáte děti a o jejich výchově a základech psychologie nemáte ani ponětí. Sory.

anonym

Michale , vzal jste si uz vecerni leky ? jestli ano, zazadejte si o zvyseni .. !!
a poproste i nejake pro me ! :) diiky. -iv-