Marty22

Co by podle vás měla mít sportovní aplikace?

Mám nápad na aplikaci pro sportovce, nějaké návrhy už mám, ale zajímalo by mě co by se líbilo lidem a co by v takové aplikaci očekávali?

Odpovědi
badisko

hlavne at to ma stopky …haha na to nezapomen…:D bohove ty jses teda zjev ..

anonym

Rozumím tomu správně – chceš vyrábět nějakou dekoraci sloužící ke zkrášlení spotrovce/ů??
Očekával bych jasné barvy – na dresu zřetelné. A v dnešní době jednoznačně použití vysoce reflexních materiálů – o viditelnost a tím i bezpečnost sportovce/ů by (nám) mělo jít především…
😁

kattiee

No záleží jaká sportovní aplikace.
Když myslíš sportovní aplikaci na běhání rozhodně stopky,nějaký měřič naběhané vzdálenosti,měřič kaloríí…
Jinak když myslíš všeobecné, tak např. nějaké tabulky, jak se člověk lepší,nebo tak.