Slayer5

Co by mi pomohlo, když mám nateklé bubínky??

Prosím a nepište mi, že bych měl zajít na ORL.
Doplňuji:
Na ORL už jsem byl a dal mi nějaké kapky a nic moc teda a mě se tam znova nechce takže nějaký lék?? A nemusíš být hned pritivná ty chytračko!!!

Nejlepší odpověď
NikkiHeat

A jak víš že máš nateklé bubínky…ty jsi si je vyndal a prohlížel????
Doplňuji:
Ale já jsem v naprosté pohodě ))) jen mi to přišlo trochu podivné. Pokud si už na ORL byl tak si tu otázku měl formulovat jinak, no ale pokud si tam byl tak proč se ptáš nás – to jako nevěříš panu doktorovi? Já kolem něco hledal ale přímo nateklé bubínky jsem nenašel, jen tento odkaz http://nemoci­.vitalion.cz/za­net-zvukovodu/

…dole nějaké babské rady.

Další odpovědi
mosoj

Nové kovadlinky.

Dane

Pokud lékař nepomohl, tak bych zkusila hledat pomoc v lékárně. Pracují tam zkušení lidé a leckdy dovedou poradit..