Agneta

Co by mělo být nabídnuto?

V jakých situacích jste se už ptali, proč to neexistuje, a co by tedy mělo být nutně nabídnuto?

Nejlepší odpověď
Mirdas

Například zda bych přišel na úřad, tam oznámil problém a oni vše k mé spokojenosti vyřídili.
V současné době jdu na úřad, vypisuji, dokládám, obíhám, stojím fronty, opakovaně vysvětluji, čekám na vyřízení, platím, dozvídám se že z mé strany neznalost zákona se neomlouvá, zatím co ti kteří jsou za to placeni, za nic prakticky nezodpovídají.

Další odpovědi
anonym

Ptal jsem se sám sebe,proč byly mandarinky za komančů jen před vánocemi.
Teď se ptám taky,proč je exotické ovoce pořád celej rok na trhu.

briketka10

pevnější toaletní papír a levnější kapsičky pro
kočky, protože můj kocour je dost nenažranej :)

proč, když jsou banány zelený a drahý pak je
zlevněj, ale už jsou nahnilý a tak je to s každým
ovocem, nebo zeleninou škoda mluvit :(