Co by měl, podle vašeho názoru a nápadu, udělat řidič, aby náklaďák postavil na všechna kola?

http://i1.kwej­k.pl/k/obrazki/2016/04/4­c6facedd2c834650a6a­8a2f2d31b072.jpg

Nejlepší odpověď
redy

😁

Asi vypustit zadní gumy, možná by to stačilo aby padl na hubu 🙂

Á jej, tak to sem si nevšimla, on je celej ve vzduchu, drží ho ta korba.

Tak zbořit most:-))))

Další odpovědi
Kepler

Spustit korbu zpět na podvozek.

marci1

Potřebuje asi odbornou pomoc. A příště bedlivě sledovat dopravní značku o „Zákazu vjezdu vozidel, jejichž výška přesahuje vyznačenou mez." 🙂

anonym

jak píše Kepler, spustit korbu zpět, ale teď je tu otázka, zda se nepoškodila hydraulika (pístnice) a za další, jestli to vůbec jde. hydraulika může fungovat jen na zvedání a korba se pak spouští dolů svojí váhou. tak to funguje u starých traktorů na zadku, kam se zavěsí například pluh a hydraulika ho zvedá, netlačí dolů.

anonym

Měl by sehnat jiné silné nákladní auto, lanem ho přivàzat na zadek svèho auta (najít místo kam to půjde) a aby auto jelo dopředu ( on by vlastně couval).Tím mu uvolní korbu a auto spadne na kola.

Mc Merkurion

… co trošku přizvednout most? těma vašima radama by to autíčko mohl poškrábat …

… tenhle dopadl hůř …

lukas.zmizik

Ten se pod most výškově v pohodě vejde, ale zřejmě zapomenul vypnout čerpadlo a zavadil o čudlík co zvedá korbu která se mu pak za jízdy začla zvedat.

Mc Merkurion

… zapomněl jsem dát odkaz: http://www.prochla­py.cz/wp-content/upload­s/2015/12/snim­ky-pro-vanoce-7.jpg

anonym

Mc Merkurion, jak trošku přizvednout, o nějaké 3 metry?

Mc Merkurion

… aspoň, aby se nepoškrábala korba …

jáára

vytáhnout dozadu / vyprostit. hydraulika tam bude jen na zvedání. si myslím já

Kepler

Boreczech: taky mě to napadlo, že by se to mohlo spouštět vlastní váhou, ale v takové krajní pozici by to asi nefungovalo. Tak si myslím, že čerpadlo buď tlačí olej pod píst, nebo z pod něho odčerpává. Ale čertví jak to vlastně funguje.

anonym

Marci1, stačilo, aby spustil korbu před vjezdem pod most. 😁

marci1

To taky. 🙂

anonym

Divím se, že ty pístnice nevyletěly z uchycení…

anonym

Kepler, je zašprajcovaný jak dole, tak i nahoře.

Kepler

Já myslím, že by ho ta korba při spouštění odtlačila od té mostní konstrukce nahoře a pak by si kecl na kola.

anonym

Pochybuji, že by to šlo, když by v hydraulice neměl, při takové pozici, olej.

Kepler

Pokud by neměl, tak by měl smůlu. Ale není důvod, proč by neměl, ta hydraulika je uzavřený systém. Leda, že by něco urval.

anonym

Já bych se přikláněl k tomu, odšroubovat pístnice na korbě, auto by se uvolnilo, padlo na kola a snad by couváním korbu uvolnil.

pankufrik

a v podpaží ?

anonym

redy, to by určitě nepomohlo-má je ve vzduchu. 😁

redy

Hmm všimla jsem si, pozdě ale přece 🙂