H

Co by měl obsahovat kvalitní TV hobby pořad, co vás nejvíce zajímá?

Jste spokojení s nynějším obsahem TV hobby pořadů :o)

Nejlepší odpověď
BEAES

Ráda takové pořady sleduji, protože mám ráda květiny, zahradu i mě zajímají různé recepty atd. Sleduji Receptář a občas i Loskutáka a jsem s nimi docela spokojená, mohly by je dávat i častěji.

Další odpovědi
atriplex

Vzhledem k tomu, že Receptář je nyní plný skryté i neskryté reklamy, přestává mne bavit. V současné době doporučuji internet, kde je plno blogů či fór, kde jdou získat relevantní informace od lidí a ne od prodejců.