ptáč

Co by měl „mít“ člověk, který chce získat obyčejné zaplacené zaměstnání?

Doplňuji:
Jáára@ chuť být ředitelem, nebo Rittigem?

Nejlepší odpověď
jáára

chuť pracovat?
Doplňuji:
já si vydělávám rukama a ani sem nějak nepochopil cos tím myslel

Další odpovědi
anonym

„satan je čistá špína“
Doplňuji:
Zdravé ruce?

postcd

nápady:

  • měl by věřit že je schopen získat zaměstnání a být užitečným zaměstnancem
  • měl by si věřit
  • měl by být flexibilní
  • měl by ihned reagovat telefonicky na novou nabídku zaměstnání
  • měl by být pracovitý a odolný

marci1

Bohužel získat dnes obyčejné „zaplacené“ zaměstnání téměř neexistuje. Bez známých, štěstí asi ne. Trochu „normálně“ placené zaměstnání tak jedině v Praze, kde téměř neexistuje nezaměstnanost. Nevím kde bydlíš, ale nepřej si vědět, za kolik peněz pracují lidé třeba na Moravě. Hodně jich odchází za prací do Prahy, jako kdysi se odcházelo za prací třeba do Ameriky. Samozřejmě v Praze žije nejvíc lidí, je tam nejvíc příležitostí k zaměstnání. Zaměstnavatelé se spoléhají na to, že je práce málo a tudíž si mohou „diktovat“ své podmínky, i když soukromí zaměstnavatelé to také nemají lehké. Nadnárodní společnosti si s námi dělají, co chtějí a pracovat u nich, musí být velmi těžké, náročné na psychiku. ☹
🙂

klumprt

Kliku, mozek nebo příbuzné na patřičných místech. Ten, kdo má vše, je, jak se říká, „za vodou“.
Doplňuji:
Jo, teď jsem si všiml otázky po supr zaměstnání. Kdo má vše, má tedy supr job. 🙂

ptáč

@NemamNick, já taky nemám nick. Jen si zvykni na to, že mě zajímají podobné. Očekávám, že ohledně nezaměstnanosti v ČR bude levná pracovní síla z Ukrajiny, Bulharska. To jsou ti, kteří znehodnotili cenu práce. Za dosavadní mzdy si možná pracovník-pracovnice zaplatí nájem.

Nenadavej mi, já ti také nenadavam.
A na ban seru. Nepotrebuji to k uvedomneni