Nechápavé

Co by jste vy koupili 10ti leté holce k vánocům ?

Doplňuji:
Jen mobil má..A nepřeje si žádnou elektroniku..Chce se nechat překvapit :)

Nejlepší odpověď
Lamalam

Předpokládám, že mobilní telefon, tablet a notebook už má. Takže zbývá pěkná hniha.
Doplňuji:
Pokud se nechat překvapit, tak kniha je to pravé. Tu rozhodně čekat nebude.

Další odpovědi
anonym

Permanentku do bazénu

terkakik

to snad musíte vědět vy jáké má zájmy nebo co se jí líbí .

Děda Louda

Pravidla českého pravopisu. Budou užitečná i tobě.

Kelt

Určitě nějaké oblečení a když je sportovně založená tak kolo, kolečkové brusle, lyže dle možností. Ale to by měla vědět manželka. Dcery se v tomto věku svěřují matce.

Nevíteto?

Podle toho co ráda dělá. Já si v tom věku ještě hrála, takže bych klidně dostala hračku, ale nevím jak je na tom ona. Co třeba nějakou sadu na kreslení?