izabou

CO BY JSTE UDĚLALY POTKALY BY JSTE VE VĚZNICI VRAHA ANIČKY ?

tŘEBA BY JSTE BYLY S NÍM V JEDNÉ MÍSTNOSTI JÁ BYCH HO ASI .........
Doplňuji:
PŘEDEM DĚKUJI VŠEM ZA NÁZOR,ALE UDĚLAL BY TO MÉ DCEŘI,ANI SOUDY BY NEPOTŘEBOVAL !!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!

Odpovědi
panenka

Mě by museli ihned dát jinam protože to co bych mu řekla a možná i udělala by si za rámeček nedál.

Miroslavst

Bohužel by se s ním nepotkaly, protože ženská věznice je oddělená od mužské (podle tvrdého y na konci).
Ale jinak neboj, on tak dopadne.

hanny 2

Asi bych mu nic nestihla udělat,protože by mě odvezli s infarktem do špitálu,možná rovnou do Pelhřimova!

venkovan

Nic.
Pokud bych tedy věděl skutečně, že je to ten vrah, možná bych se s ním snažil mluvit proč. Ale nic víc nesmím. Jinak bych byl to samé jako on.
Problém ale je v něčem jiném. Ročně zmizí několik dětí a nikdy se nenajdou. Ačkoliv i o nich proběhne v médiích zpráva, veřejnost to vše uloží pod práh své paměti. A v ní zůstane jen to co je řádně mediálně nám v masírováno.
Vsadím se, že kdyby se to stalo vašemu dítěti, stejně jako jinému, moc byste neudělal. Každý se bijeme v prsa, ale taková tragédie mnoho lidí oslabí natolik, že nemohou provést to, co si představují. To se zpravidla stává jen v tuctových filmech.

Kdo šáhne na ženu a ještě k tomu dítě si dle mne moc soucitu nezaslouží, ale tomu kdo je teď ve vězení to dosud nebylo prokazatelně prokázáno. Ztoho co média uvádí, že se zjistilo (otisky, místo pohybu, sledování, detektor lži apod.) jsou jen nepřímé důkazy ze kterých se lze vykroutit. Nehodnotím to zda je či není to dobře.

Ale říká se, že vrazi dětí to mají ve vězení velmi těžké.

BandiOl

Jen malý dotaz. Co když to udělal někdo jiný? Lynčování nikdy nesnížilo zločinnost. Ani nevrátilo mrtvé mezi živé. A co je nejhorší ani neodstranilo bolest pozůstalých. Je to celé hodně smutné.

Honzucha

Nejdřív bych zastřelil toho vraha a pak sebe, protože by už život neměl cenu. Jenže já děti nemám a ani nechci.

stana73

Já jsem už psala,že v České republice je hodně ztracených dětí a veřejnost o tom neví.Nedovedu si představit bolest těch rodičů.Mělo by se zveřejňovat veškeré pátrání po dětech,které jsou pohřešované třeba den,nebo dva.Určitě není lehké rozpoznat,jestli se jenom schoval ke kámošovi,ale pár minut vysílání,jako byla dřív FKU' pátrá mohlo pomoct aspoň v pár případech.

coco

Nic,proč bych měla být v tom vězení já? Věřím v boží mlýny,i ty,co melou hóóódně pomalu.

sznamko

já kriminálník nejsem takže bych s ním asi nebyl a kdyby jo tak bych mu (pokud by si o to koledoval ale i bez toho)asi něco udělal.ale nezabil byh ho.jen ať si sedí celej život za to co udělal…