kubik!

co by jste udělali s člověkem, který vyhodí koťata?

Co by jste s někým takovým udělali (za předpokladu, že by jste věděli, že to udělal)??? Během Vánočních svátků se k nám domů zatoulala tři koťátka, jedno v úplně zbědovaném stavu, že jsme mysleli, že nepřežije noc… Druhé a třetí sice nebyli v tak příšerném stavu, ale i tak jim nebylo zrovna nejlépe!!!

Nejlepší odpověď
oskar

Vyhodit ho ve spodním prádle na mráz…

Další odpovědi
anonym

http://zena-in.cz/clanek/topeni-kotat-je-trestne
Doplňuji:
VENDETTA?

gecco

„Co by jste s někým takovým udělali“??
Já nic – jediné správné řešení je podat trestní oznámení (§302 nebo §303 TZ – http://busines­s.center.cz/bu­siness/pravo/za­kony/trestni-zakonik/cast2h8­.aspx ) a řešení nechat na justici…
😉

Rocker

Přinejmenším rozbít hubu

SteimlX

nic.

atena11

To co ten člověk udělal chudinkám koťatkům.. Nemá si kruci pořizovat kočiny, když je pak vyhodí.

repetelka

Opuštění zvířete je porušením zákona, je možné tedy podat trestní oznámení.
U koťat ale těžko budete dokazovat, že se jich zbavila konkrétní osoba.