Avatar uživatele
adelkubickov

Co by jste si vzala na sebe vy?

Po rozchodu mne pozval jeden kluk na rande, jen že jsem nečekala, že mi napíše, že přijede porshem a půjdeme nakupovat na Pařížskou, je to model a psali jsme si už dlouho,ale až teď mě chce vidět.
Já jsem uplně obyčejná holka. Nenosim moc elegantni a extra drahé věci, poraďte.. Jak by jste se oblékla vy?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, petra15 před 3650 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
redy

A co má společnýho fáro stvou garderóbou?
Normálně se vohoď ať se cejtíš ok 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

extra drahé nerovná se zároveň elegantní
já bych si oblíkla to,v čem se cítím pohodlně,ale zároveň abych vypadala slušně.přece si nechceš hrát na něco co není tak úplně tvoje role.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Jetli přijede porschem a vezme tě na nákup do Přížské, neber si na sebe nic – všechno přece koupíte, ne?
;-D

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?zzzzz Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

no jestli razíš heslo dojem = skutečnost, tak to teď budeš mít hodně těžký :o

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Moment, to on ti jako bude něco kupovat na sebe? Proč? Co chce? Nevím děvče, jestli si náhodou nezaděláváš na problém, každý model zas není tak moc ve vatě, nenech se zmást a pokud ti chce něco kupovat, asi k tomu má důvod a ty si buďto vážíš sama sebe, nebo se nech koupit za hadry a jiný hlouposti. Neboj, ten je už tak sběhlej v tom co dělá, že si o tobě udělá obrázek hned, takže doporučím ti, abys od něj nic nebrala, kdyby tě pozval na oběd, no tak snad…maximálně to, i to je v dnešní době drahé dost a jen málokterý chlap při prvním konfliktu nevyčítá hned každou korunu, co do tebe vrazil, ale jinak bych teda nehazardovala, pokud ti to zatím nedošlo, vysvětlím ti ve zprávě, co on asi tak od tebe chce, ale divím se, že to ve svém věku ještě nevíš. Zůstaň skromná, vezmi si na sebe to, co se ti líbí, co máš ráda, on si jistě taky neláme hlavu nad tím, jestli se ti bude líbit v hadrech, co má a víš proč? Protože má sebevědomí, ani chvíli neuvažuje nad tím, že by na něm bylo něco špatně, takže ani ty si hlavu nelámej a když vážně potřebuješ radu, jak se oblíct, tak snad jen nic, v čem ti není dobře, abys nebyla nervní ještě i z hadrů, stačí, že tam bude „pan Božský“ ve vší své dokonalosti 🙂

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
petra15

Kdyz ti napíse, „ze prijede Porschem a pujdete nakupovat na Parízskou“, tak je to citove hezky míneno (hodnotím),a ve skutecnosti by te mel prekvapit jinak…♥♥♥
jestli by to ale mela být pravda – tak pozor ! …zasmála bych se tomu…a bylo by mi jedno, jestli se zadluzil nebo na to má…to je jeho vec…:-) — „zena má být hezká a muz bohatý“

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Jestli je to ten, který se k Tobě vrátil a řekl Ti, že Tě nemiluje, tak je zřejmé, že si Tě chce „koupit“. Musíš se rozhodnout : drahé věci nebo láska. ☹

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nejsem žena, ale obleč se jako chytrá horákyně a na to porsche … nevím, nevím.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zzzzz

Mi se to také zdá divné, proč ti psal, že přijede poršem a půjdete nakupovat do pařížské???? To se jako chlubil???? Tak to se neuraz, ale je to blb.

Já vidím dvě možnosti:
Pošleš ho do pr........
Pojedeš poršm do pařížské, necháš si koupit nějakou hezkou Vuitonku a pak ho pošleš do pr........

Moc si od toho rande neslibuj, normální chlap, by tě takto neponižoval. Chtěl ti jen ukázat, že je někdo víc – model. Blbec je to!!!!!!!!!!

před 3650 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Já myslím, že ´slečna´ tady chce udělat dojem (netuším proč) – žádný normální chlap dobrovolně nepůjde s babou nakupovat módu. Resp. takovéhoto neznám ani nenormálního…
😉
A to, čím přijede, oznamuje max. proto, aby jej dotyčná ´poznala´…
😉

před 3650 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzzz

Myslíš si, že normální chlap by dělal modela????

Podle mě je to spíš nějaký úchyl:-(((

Ono holkám chtějí nakupovat právě ti úchylní dědci.

před 3650 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

ROFL…
Takže až něco podobného napadne mne, budu vědět, do jaké jsem se dostal kategorie…
😉
BTW – přesto si myslím, že dotaz je smyšlený…
😉

před 3650 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzzz

Co tě napadne???? Dělat modela???

Nebo že by si mi chtěl koupit kabelku od Vuittona? 🙂DDDDDDDDDDDDDD

před 3650 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Dělat modela?? – to nééé…
;-D
Tobě?
No – až ti napíšu, že přijedu poršetem a zvu tě do Pařížské, budeš vědět, na čem jsi…
;-D

před 3650 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzzz

Nooo to jo, hlavně ty budeš vědět, že si se přesunul do kategorie úchylný dědek??????
😁

před 3650 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzzz

tak snad už adel pochopila, co si o tom myslíme 🙂

před 3650 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

😉
Doufejme…

před 3650 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Taky by mne zajímalo, jak chce v Pařížské toho porsche zaparkovat 🙂

před 3650 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzzz

🙂

před 3650 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Beer4Real

Naprostý souhlas, ten kluk třeba je hezký, ale určitě je do sebe zahleděný, sebestředný tupec.
Chudák holka :(

před 3650 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
petra15

taky bych to tak videla – ale jeste se neví…:)

před 3650 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Já bych na tvém místě na to rande ani nešla. Možná se jen vytahuje, ale už z toho co napsal je zřejmé, že se k sobě vůbec nehodíte. Ono je těch „normálních“ kluků pořád ještě dost… 🙂

před 3650 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
petra15

a co to vzít vázne a pozadovat : „kde je tvoje Porsche, a kde tvoje penezenka?“

před 3650 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek