Lucie23

Co byste si rádi přečetli ?

Chtěla bych si vytvořit stránku a proto by mě zajímalo o čem byste si rádi na internetu přečetli =)

Nejlepší odpověď
gecco

Rád bych si přečetl, že politici skončili – a lidé jsou schopni a ochotni se mezi sebou dorozumět bez zákulisních machinací několika ´pantátů/paňmám´..
😉
Ale to tě asi nezajímá…
😉

Další odpovědi
anonym

Souhlasím s – gecco-.Také rád bych si přečetl, že všichni zlodějští politici a jiní co si nakradli v privatizaci miliony, byli potrestanį tím, že jim byl majetek zabaven a rozdělen mezi lid, který se PODĪLEL na vytvoření tohoto majetku.
Zrovnsvtak rád bych si přečetl, že u nás je 75%lidí, kteřī DOSÁHNOU na průměrnou mzdu a ne, že dnes je to naopak.
Aby se potvrdilo, že kdo chce pracovat, tak práci najde a ne, že lidí nad padesát let budou z práce vyhazováni a nikde je už nechtějī, že jsou pro firmu neperspektivnī. Aby už konečně platilo, že KAŽDÉHO práceschopného člověka si budou opět podnikatelé vážit.

zelí

Technické zajímavosti. Velké lodě, letadla, mrakodrapy, tanky, ponorky,auta,…

lexx

například takovou zprávu:
Vážené soudružky a soudruzi, drazí spoluobčané !
Celostátní branné cvičení „kapitalismus v Československu“ právě skončilo,
vraťte se na své pracoviště, budujte vlast – posílíte světový mír !
Čest vaší práci !
Váš Milouš Jakeš

Luxx

já budu ráda až si jednou někde přečtu, že na celém světě nastal mír :)
takže až se tak stane, hoď to na svůj web a já si to přijdu přečíst :)

ivzez

Lucie, to je špatný (chybný) přístup.

Napřed musíš mít o čem psát (to musí vycházet z tebe).
Musíš zvolit téma(ta), které/á tě zajímá/zajímají, něco, o čem hodně víš.
Nebudeš-li psát o věcech, které tě zajímají,
čtenáři to poznají a pravděpodobně odejdou jinam.

Nemůžeš odněkud opisovat (porušovala bys autorský zákon).
Totéž platí pro obrázky. Používat můžeš své (které si sama vytvoříš) a „free“
obrázky (vždy si přečti licenci – některé nesmíš dál zveřejnit).

A musíš psát bez pravopisných chyb (texty s chybami se špatně čtou).
I ten, kdo umí dobře česky, by si měl najít někoho na korektury
(já např. „vidím“, co jsem chtěla napsat, a své překlepy vnímám až s odstupem).

_______

A o čem bych ráda četla? Momentálně bych potřebovala informace
o systému „finančního poradenství“ placeného klientem v Anglii a Holandsku
(přijde mi lepší než naše provizní MLM systémy)
a o „zastropování“ provizí finančních „poradců“ v Německu.

[Co si myslíš o situaci, kdy se v ČR klientům tvrdí, že jde o bezplatné poradenství,
že je poradce odměňován bankou nebo pojišťovnou, ale už se nedozví, že
MLM systém, jehož členem poradce je, z provizí ze smluv hradí i svůj provoz.
Jde opravdu o poradce? Nebo je to prodejce?
A co myslíš? Měl by se zákazník před uzavřením smlouvy dozvědět,
že provizi pro MLM i prodejce uhradí on v „ceně produktu“?]

______
Drobná „kosmetická“ úprava
a doplnění chybějící čárky

anonym

pro lexx
Jakeše bych zrovna nebral, ale Otu Šika z r.1968.Jeho reforma byla dobrá.Státu by zůstaly velkē podniky a malí řemeslníci (švadleny, ševci, hospody na vesnicích, zkrátka podnikatelē do 10ti zaměstnancůby) by byli soukromí.