Nikkol

Co by jste si přáli k narozeninám?

Nejlepší odpověď
anonym

Vzdycky si preji knizky. Sama napisu kamaradkam jake a za to jim je pak pujcuji. 🙂 A sama jim take knihy kupuji , ale ne ty , co chteji ony , ale ty , co chci ja !! 🙂 -iv-

Další odpovědi
Andělé

To samé,jak píše -iv-. Miluju kvalitní knihy a myslím,že máme s -iv- podobnou knihovnu 🙂 Všechny knížky jsou má zlatíčka 🙂:-)

Berušinka

Z nehmotných věcí, které si za peníze nekoupíme určitě zdraví, po pár vyšetřeních, které naštěstí nic nepotvrdily si opravdu moc vážím svého zdraví i zdraví mé rodiny.

Z hmotných asi nějaký pěkný tropický ibišek nebo starou zbraň z 2. světové války.

arygnoc

noviny z příštího pondělí – budou tam čísla sportky, abych chytil jackpot.

láska, štěstí, zdraví – to vše dnes lze koupit (jasně, nepranýřujte mě, VŠECHNO ne).

ale nakolik jsem realista, tak lásku, štěstí, zdraví.

Deli

Já si přííííšerněěěěě přeju ukulele!
Už je objednané! 🙂

Jinak mě čeká ještě svátek, manžel mi nabízel „co takhle nový mobil“, neb mě starý zlobí, ale řekla jsem mu, že nebudeme rozhazovat za nový mobil a radši půjdeme na večeři a do kina – sami bez dětí 🙂

Valky

Láska, štěstí a zdraví.. Což mi bohužel nikdo jen tak dát nemůže… Ale jinak… ani Vám netuším, co bych chtěla… Ale nějakým tričkem, mikčou nebo tak … se určitě nic nepokazí :)

Ella

ne co bych si přála, ale co už si přeji – a také dostanu od kolegů z práce – 1000,– poukázku na nákup knih v NeoLuxoru :D
akorát bude pak problém vybírat, já bych totiž chtěla skoro všechno všechno všechno tam :D