Bronzový

Co by jste si přáli k narozeninám?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Vzdycky si preji knizky. Sama napisu kamaradkam jake a za to jim je pak pujcuji. :-) A sama jim take knihy kupuji , ale ne ty , co chteji ony , ale ty , co chci ja !! :-)) -iv-

Další odpovědi:

Zlatý

To samé,jak píše -iv-. Miluju kvalitní knihy a myslím,že máme s -iv- podobnou knihovnu :-) Všechny knížky jsou má zlatíčka :-):-)

Stříbrný

Z nehmotných věcí, které si za peníze nekoupíme určitě zdraví, po pár vyšetřeních, které naštěstí nic nepotvrdily si opravdu moc vážím svého zdraví i zdraví mé rodiny.

Z hmotných asi nějaký pěkný tropický ibišek nebo starou zbraň z 2. světové války.

Zlatý

noviny z příštího pondělí - budou tam čísla sportky, abych chytil jackpot.

láska, štěstí, zdraví - to vše dnes lze koupit (jasně, nepranýřujte mě, VŠECHNO ne).

ale nakolik jsem realista, tak lásku, štěstí, zdraví.

Zlatý

Já si přííííšerněěěěě přeju ukulele!
Už je objednané! :-)

Jinak mě čeká ještě svátek, manžel mi nabízel "co takhle nový mobil", neb mě starý zlobí, ale řekla jsem mu, že nebudeme rozhazovat za nový mobil a radši půjdeme na večeři a do kina - sami bez dětí :-)

Bronzový

Láska, štěstí a zdraví.. Což mi bohužel nikdo jen tak dát nemůže... Ale jinak... ani Vám netuším, co bych chtěla... Ale nějakým tričkem, mikčou nebo tak ... se určitě nic nepokazí :)

Stříbrný

ne co bych si přála, ale co už si přeji - a také dostanu od kolegů z práce - 1000,- poukázku na nákup knih v NeoLuxoru :D
akorát bude pak problém vybírat, já bych totiž chtěla skoro všechno všechno všechno tam :D

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4390
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.