Avatar uživatele
Nikkol

Co by jste si přáli k narozeninám?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4643 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Vzdycky si preji knizky. Sama napisu kamaradkam jake a za to jim je pak pujcuji. 🙂 A sama jim take knihy kupuji , ale ne ty , co chteji ony , ale ty , co chci ja !! 🙂 -iv-

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Andělé

To samé,jak píše -iv-. Miluju kvalitní knihy a myslím,že máme s -iv- podobnou knihovnu 🙂 Všechny knížky jsou má zlatíčka 🙂:-)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Berušinka

Z nehmotných věcí, které si za peníze nekoupíme určitě zdraví, po pár vyšetřeních, které naštěstí nic nepotvrdily si opravdu moc vážím svého zdraví i zdraví mé rodiny.

Z hmotných asi nějaký pěkný tropický ibišek nebo starou zbraň z 2. světové války.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

noviny z příštího pondělí – budou tam čísla sportky, abych chytil jackpot.

láska, štěstí, zdraví – to vše dnes lze koupit (jasně, nepranýřujte mě, VŠECHNO ne).

ale nakolik jsem realista, tak lásku, štěstí, zdraví.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Já si přííííšerněěěěě přeju ukulele!
Už je objednané! 🙂

Jinak mě čeká ještě svátek, manžel mi nabízel „co takhle nový mobil“, neb mě starý zlobí, ale řekla jsem mu, že nebudeme rozhazovat za nový mobil a radši půjdeme na večeři a do kina – sami bez dětí 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Valky

Láska, štěstí a zdraví.. Což mi bohužel nikdo jen tak dát nemůže… Ale jinak… ani Vám netuším, co bych chtěla… Ale nějakým tričkem, mikčou nebo tak … se určitě nic nepokazí :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ella

ne co bych si přála, ale co už si přeji – a také dostanu od kolegů z práce – 1000,– poukázku na nákup knih v NeoLuxoru :D
akorát bude pak problém vybírat, já bych totiž chtěla skoro všechno všechno všechno tam :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek