pepe88

Co by jste si pomyslely o cloveku ktery si povida sam pro sebe?

Nejlepší odpověď
da ny

Pokud takový člověk netrpí nějakým psychiatrickým onemocněním,
je samomluva prospěšná pro psychiku člověka, hlavně u seniorů… :D
Moc materiálů na internetu není, ale třeba ještě něco najdete :)

http://www.pen­zista.net/zdra­vi/choroby-starnuti/1443-samomluva-je-dobra-pro-vlastni-psychiku

Další odpovědi
lexx

že je magor nebo opuštěný nešťastník

Šidlo

po rokoch šúdia psychológie..­.........že má handsfree

nie, naozaj je to úplne bežné cognitive bias…slová a činy iných ľudí automaticky hodnotíme horšie než naše vlastné
Doplňuji:
a často si myslíme, že neobvyklé skutky sú určite prejav zloby, šialenstva alebo proste niečoho nekalého.....veľa čudných gest po preskúmaní má úplne banálne a neškodné vysvetlenie

beda X

…s kým rozumným si může popovídat, když ne sám ze sebou…

JájsemRaibek

Ypsilonovič-asi se ptal pouze ženského osazenstva odpovědí :D

anonym

:D ale co to by jste?