fortin

Co by jste radili koupit pro sedmiletého kloučka?

Něco obyčejného, nebo víc? Hru, koloběžku? Nevím ale díky.

Nejlepší odpověď
panenka

Já jsem nedávno pro svého 7 letého synovce k narozeninám kupovala Dostihy a sázky a k tomu ještě počítačovou hru koloběžka je taky pěkný dárek záleží na tom co toho kluka zajímá

Další odpovědi
Michal

Super auto.Nebo třeba vrtulník na vysílačku,viděl jsem model 600Kč.Není to nejlevnělší,ale každý to nemá.Klukovi budou zářit oči až helikoptera vzlétne a on ji bude řídit…

lorja

Třeba i návštěva solné jeskyně nebo let balonem.Záleží kolik jste ochoten do kloučka investovat.

člověk

záleží jestli to je vlastní syn ve vaší rodině,nebo vlastní syn v cizí rodině
a nebo syn někoho jiného
každopádně v tomto věku doporučuji koupit něco ,co může co nejrychleji zničit
TO NENÍ LEGRACE ALE JEN DŮVOD K MOŽNOSTI ZASE KUPOVAT NOVÉ DÁRKY,PŘEDSTAVTE SI,ŽE BY TO TOMU DĚCKU VŠECHNO VYDRŽELO,KAM TO ZA ČAS DÁVAT

fortin

Zkrátka nevím, proto nemohu palcovat. Všechny odpovědi nebo nápady mají něco do sebe.