Mirdas

Co byste rádi změnili zde na Odpovědi.cz?

Já osobně bych uvítal, kdyby ten kdo podá dotaz, sám mohl bez admina vymazat ty odpovědi, které se netýkají právě jeho dotazu.
Někdy jsou zcela scestné nebo připomínají spíše určitou politickou propagandu z nedávné doby a někdy bohužel jsou i urážlivé.

A co byste rádi změnili vy, kdyby se naskytla ta možnost?

Nejlepší odpověď
iceT

Vyměnila bych některé uživatele:-)

Neměnila bych nic,a určitě bych nesouhlasila s mazáním nevhodných odpovědí,pokud by se nelíbily tazateli.To by pak někteří odpovídajíci zde trávili čas celkem zbytečně,když už se uvolí odpovědět.Uživatelé na obou stranách by měli znát svoje meze.Ovšem ne nadarmo se říká,že na blbou otázku,blbá odpověď,že?Čímž nemířím přímo na tebe.
Doplňuji:
to je moje profilové foto a rozhodně se za sebe nebudu stydět.Pokud se někomu nelíbí,tak ať na mě nehledí!Jasné?

Další odpovědi
Drap

Souhlasili jsme s danými pravidly a nepřísluší nám něco měnit.

ten který je

Rád bych uvítal trochu tolerance k některým novým uživatelům a nezastávat tak ortodoxní postoj k zdejšímu kodexu.Dnes ráno tu jedna žena z celkem vážných zdravotních důvodů hledala radu a tak trochu porušila kodex ve špatně zařazené otázce,která byla posléze smazána.Chtělo by to někdy přihmouřit oko.

led

Každý při registraci potvrdil souhlas s dodržováním stanovených pravidel.

Jednu změnu bych ale navrhla adminovi, tvrdší postihování nedodržování stanovených pravidel stránky.
Je třeba si uvědomit, že zde není hospodské fórum, ani jakési parlamentní zasedání, proto nedodržování pravidel by mělo být trestáno minimálně odstraněním příspěvku, při vícenásobném opakování až po BAN – zákaz činnosti.
Doplňuji:
Omyl v zařazení otázky u začínajících uživatelů nepovažuji za porušení pravidel, ale pravidlá definují:
„Odpovědi.cz není místem pro ventilování osobních frustrací nebo chvastounství. Jsme komunita lidí s rozdílnými názory, zkušenostmi a původem. Respektujte proto prosím ostatní a zdržte se popuzujících nebo nenávistných komentářů.

Protože jsou Odpovědi.cz veřejně přístupnou službou, vulgární a sexuálně explicitní jazyk není přípustný. Zároveň nejsou vítány urážky, agrese, osočování a obecně závadné příspěvky.“
To platí také v diskusiích.

Agneta

Tak to bys toho moc nezměnil…tu možnost máš už teď, a když ti něco nesedí, tak to dej najevo doplněním nebo komentem – ta možnost je tu ráda využívána.
Při urážlivých komentech máš tu možnost zakročit , – když se třeba v komentářích hádají, proč to neděláš?

Ono to ale zase není tak horké, jak to uvádíš, řekla bych, že je to tu slušnější…:D

Scestné odpovědi(a právo slova) musí zůstat zachovány :D

ivzez

Souhlasím s iceT,
výměna některých uživatelů by neškodila.

Navíc bych uvítala, kdyby si jeden uživatel přestal plést slovo
ZDA se spojkou aby, někdy i jinými spojkami …
Jeho otázky i odpovědi jsou kvůli záměně hůře srozumitelné …

arygnoc

zrušil by som kódex.
a užívateľov, ktorí sa ním oháňajú, by som dal ban.

ale stránky nefinancujem, nemám z nich zisk (ak vôbec nejaký je), takže môj názor je zcela irelevantný.
ako kohokoľvek iného.

;-Q

da ny

Souhlasím především s Drapem a iceT,
Buďte trochu nad věcí, více tolerance a ochoty ke kompromisům ;).
Na tom, že někdo vzpomene na to dobré/špatné z minulosti nebo má odlišný názor od Vašeho – nevidím nic zlého.

To, že má někdo sociální cítění, je orientován doleva (v odpovědi nebo v politickém názoru) nemusí nutně znamenat, že je/byl „komouš“ 😉

V každé společnosti vládla/vládne cenzura, tyto praktiky jsou však připisovány především koministům.
Voláte po odstranění „nepohodlné“ odpovědi, bude to snad nedemokratické a omezování osobní svobody, projevu – správné?
Oč bychom byli lepší s podobnými praktikami než „oni“? :)