Loreta

Co by jste,prali nasemu narodu?

Zdravim Vas.

Nejlepší odpověď
FOG

Proste obycejnym lidem prezit za kazdeho rezimu,protoze co se deje ted nema zadnou logiku ve vztahu k lidske budoucnosti.

Další odpovědi
Bil

Aby už konečně pochopil,že má něco dělat a nenechat se dál okrádat od pánů nahoře.Nejsou na nic peníze,ale je třeba vyždímat obyčejné lidi,důchodce,ne­mocné a nezaměstnané,jen aby oni si na platy nemuseli sáhnout.AT SE NAJDE NĚKDO ,KDO SE NEBUDE BÁT A LIDI SE PŘIDAJÍ.Snad.Jes­tliže se mohli najít peníze pro doktory,a byl to fofr,tak se musí najít i pro obyčejné lidi.

roxy52

Aby jsme nebyli -Kam vítr,tam plášť.

SajmonModer

Aby rychle nezkrachoval!

tuCZek

Slušný lidi a bude vše OK

coco

Abychom se probrali a neupadali do letargie,byť tomu dění v politice nahrává.

maschera

Vice schopnych politiku